Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatoktól lehet...

Milyen gyakorlatoktól lehet homokóra alakom?

Figyelt kérdés
Most is abban a kategóriában vagyok, de a testem sportért, de legalább mozgásért könyörög, arra, hogy intenzíven sportoljak sajnos nincs időm, de naponta fél, egy órát simán be tudnék vezetni, szeretném ha jobban látszódna a homokóra alak. Mit csináljak?
2011. márc. 17. 20:26
 1/8 anonim válasza:
Szorító.
2011. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A homokóra miatt gondolom te nő vagy. Remélem...

Ha az igény megvan a sportoláshoz, akkor igazából csak ki kell választanod mit szeretnél csinálni. Egy órában sok mindenre van idő. Mit sportoltál régebben?

2011. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Második! Táncoltam (Ha ezt lehet sportnak nevezni.) Aztán lejártam futni, de én valami mást szeretnék. Persze azt is csinálom szívesen ha arra van szükség, de gyakorlatoknak jobban örülnék, nem tudom máshogy megfogalmazni, nem értek ehhez.


Az elsőnek csak annyit, hogy nő vagyok, és nem foglalkoztam eddig ilyesmivel, úgyhogy fogalmam sincs, hogy mit jelent az, hogy Szorító, úgyhogy sokra nem mentem a válaszoddal.

2011. márc. 17. 20:50
 4/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A tánc az sport. (én is táncoltam) Esetleg konditeremre nem gondoltál? Végezhetnél súlyzós edzést + aerob edzést. Biztos vagyok benne, hogy formában tartana.

2011. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Első vagyok.

Ugyan nem értem miért akarsz homokóra alakot, mert nem túl előnyös. Bár az attól függ. Ami a reklámban van, az még elmegy, de az se szép. Szorító. A ruhadarab. Azt szokták hordani a homokóra/darázsderék alakért.

2011. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Az fűző! A szorítóban boxolni szoktak:D

Ennyi erővel egyébként akkor ajánljad a photoshopot. Az is látszatra megy.

2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Akkor fűző. :D

Szerintem akkor sem szép a homokóra alak.

2011. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Akkor még szerencse, hogy nem neked lesz olyan:)

2011. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!