Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kovács Pálról kell verset...

Kovács Pálról kell verset írnom. Kérlek adjatok címszavakat hozzá. (? )

Figyelt kérdés

A verset péntekre kell megírnom, amivel semmi baj nincsen, mert imádok verset írni. De nincs időm a délutánokon, mert rengeteg más iskolai feladatot is kaptunk, a vetélkedőre ami most két hétig tart az iskolánkban. Ezért kérlek titeket, hogy mondjatok címszavakat az életrajzából és sportpályafutásából. A feladat 20 pontot, tehát a legtöbb pontot éri ebben a fordulóban.


16L


2011. márc. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Csináld meg magadnak,

Mert ez neked fontos,

Nem segítek ha csak 1,

Sem ha 20 pontos,

16 éves vagy,

Már magadtól is tudsz írni,

Sikerülni fog meglátod,

Nem kell ezért sírni!

2011. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy írjátok meg helyettem, hanem azt, hogy kérlek gyűjtsetek össze róla dolgokat, hogy ne nekem kelljen a többi feladat mellett. De igazán nagyon jó fej vagy, kösz szépen!
2011. márc. 16. 16:23
 3/3 anonim válasza:

Előbb válaszd ki a kedvedre való Kovács Pált a sok közül, mert volt (és van) belőle néhány.


[link]

2011. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!