Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen gakorlatokkal...

Hogyan, milyen gakorlatokkal tudom formázni a combom és popsim?

Figyelt kérdés

Kissé vastag a combom,ezért formázni szeretném.A popsim meg egy kicsit lapos,ezért szeretném kerekíteni,"megemelni",formázni.

Vannak tapasztalatok vagy erre vonatkozó oldalak?


2009. febr. 21. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam hogy a pilates nagyon jó alakformáló. De még keress rá a neten is.
2009. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy és otthon szeretnéd mindezt megoldani, akkor szerezz be 1-2 Rubint Réka DVD-t! Tökéletes popsi és combformáló gyakorlatokat tartalmaz. A 4 DVD pl. 4X20 perc van rajta 20 perces combformálás (guggolások, kitörések), 20 perc popsiformálás (talajgyakorlatok oldalt fekve és négykézláb). Ezen kívül még van rajta felsőtest (kar, váll) és hasizom program is. Én imádom. Iszonyat szépen formál. Bár, ha ezelőtt még nem tornáztál akkor nagyon óvatosan és fokozatosan fogj bele. Sok sikert!
2009. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi, 4. DVD.
2009. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2009. febr. 22. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!