Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Redis Nutrition vélemények?!

Redis Nutrition vélemények?!

Figyelt kérdés

Itt a weboldala: redis.ro

Véleményekre, tapasztalatokra lennék kiváncsi! Személy szerint már használtam a szója és tejsavó fehérjéjüket is, szerintem pár ismert középkategóriás gyártóval simán felveszik a versenyt, iszonyat olcsó áron!


2011. márc. 11. 15:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De azért ne vedd annyira biztosra, megpróbálok utánajárni! Mivel postán keresztül küldik feltételeztem, hogy postai árak vannak!
2011. márc. 14. 19:06
 12/13 xenadrin válasza:
75%
Sziasztok!Én rendszeresen használom a tejsavó fehérjéjét a Redisnek és nagyon megvagyok elégedve vele!!!!Viszont A Scitec nutritionnek több teremékéröl is rossz véleményel vagyok!Mindenkinek bátran ajánlom a Redis termékeit!nem gagyi!Föleg nem szar!!!!addig Amig nem probáltunk valamit ne illesük ilyen jelzökel4a Scitec semmivel nem jobb!Csak nagyobb reklámot kap!A versenyzök akik reklámozák Elsösorban a megfelelő étrendtől és edzéstöl néznek ki ugy ahogy kinéznek!
2011. jún. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hát igen, én pl a design-t lesz@rom, az ízt is. Ha tudom hogy hasznos, szinte mindent letolok:D

Jó is ez a Redis, csak az a rossz benn, hogy nincs sok vélemény, meg nem tudom, hogy tényleg az van-e benne, amit írnak.

2011. jún. 15. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!