Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Srácoknak. Akik soványak...

Srácoknak. Akik soványak voltak/vannak és szedtek izomnöveli és testömeg növelőket használt valamit? Valamint mit szedtetek?

Figyelt kérdés
Ha lehet a kort amikor kezdtétek és milyen hatást értetek el...
2011. márc. 7. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem voltam sovány, de könyörgöm mi a faszom az az izomnövelő???? ilyen nem létezik basszátok meg
2011. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy izomnövelő. A tömegnövelő meg használt, de csak mert az étrendre is figyeltem.
2011. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
az izomnövelő olyan hogy megeszed és másnapra nagyobb lesz az izmod -.- nem hiszem el h nem hallottatok még erről...
2011. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na ja, tényleg
2011. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

izomnövelő neröhögtessetek =)

ezesetben a danabolt tudom ajánlani vagy bármien kreatint amivel felszedsz egy kis súlyt a karodra amire rágyúrsz napi 1,5 / 2 órát

By : "HANS" soroksár

2011. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha alapból csak tömegnövelőket szedsz azzal nem fogsz izmosodni. Ahhoz edzeni is kell rendszeresen.
2011. márc. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én igazából kb akarok felszedni... Tanács?
2011. márc. 8. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
ha neked mindegy hogy miben szeded fel a tömeget akár zsírban is akkor mi sem eccerűbb: Egyé ! Ha akkor se hízol egyé többet!
2011. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

tömeget akarsz?

ólommellény. sőt, plusz néhány TANkönyv a táskádba.

a testtömegedet akarod növelni? EGYÉL!

edzés miatt sok energiát égetsz el, és nem bírsz eleget enni? ez esetben, érdemes lehet, esetleg, elgondolkoznod táplálék kiegészítőn. nem mintha Magyarországon akkora éhezés lenne, hogy spec. táplálékra lenne szükséged.. de én aztán nem tudhatom, lehet versenyre készíted a tested.

2011. márc. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eszek én rendesen,de nem rakodik le rajtam semmi kilogram :( Azért gondoltam hogy elkezdek tömegnövelőt szedni,hátha majd az segit
2011. márc. 10. 09:51
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!