Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan, mit csináljak popsira,...

Hogyan, mit csináljak popsira, combra, hasra?

Figyelt kérdés
158 cm magas vagyok,63 kg,22 éves. szeretnék fogyni egy picit kb 3-5 kg(azt mondják,hogy a magasságomhoz képest 52-53 kg kéne lennem,de én nem akarok sovány lenni!56-58 kg szeretnék lenni nekem az az alkat tetszik mint például Rhianna,beyonce)a zsírt szeretném izommá alakítani.előre is köszi.
2009. febr. 18. 17:28
 1/3 anonim válasza:
Jó kérdés, én is kíváncsi vagyok, hogy ezekre a területekre mely gyakorlatok a leghatásosabbak. Én a fenék/combra a gugolást tudom ajánlani, ami nagyon hatásos.
2009. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
A zsírt hogy alakítod izommá? Megakarod beszélni a zsírsejtekkel,h alakuljanak át fehérjéké v mi? Amúgy az a leghatásosabb amit a legjobban érzel. Nem az amiből megcsinálsz 30ismétlést és közben megbeszéled a bnőddel a tegnapi barátok köztöt.
2009. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Popsira, combra, hasra én a biciklizést ajánlanám, és arra figyelj, hogy a hasad feszítsd meg, miközben tekersz. A futás is jó lehet, bár nem sokan szeretik... Az a lényeg, hogy aerob edzés legyen. Hajrá!
2009. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!