Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a karatéról (...

Mit gondoltok a karatéról ( shotokán)?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 21:22
 1/6 Da puta madre ***** válasza:
Nincs értelme. Csak dísznek jó
2011. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
masfel evig csinaltam ezt,es meg most is ragyogo formaban vagyok a koromhoz kepest....megerositi a labizmokat,mozgekonyabb leszel,szoval megeri...de onvedelemre sem rossz.
2011. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

ha testedzésnek,agressziókontrollnak,feszültséglevezetőnek,állóképességnövelőnek tekintjük,akkor kiváló. közösségkovácsolásra is kiváló az edzőtáborozás miatt. egyenlővé teszi a fiúkat és a lányokat. bátorrá és kitartóvá tesz. ne foglalkozz annak a véleményével,akinek a regisztrált nem a k..a a...d-at jelenti,ilyen az értelmi színvonala. ha már nem elégít ki a shotokan karate,átnyergelhetsz kick-boxra vagy thai-boxra,ezek alkalmasabbak önvédelemre.

35/N

2011. márc. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
bocsánat:"akinek a regisztrált neve a k..a a...d"
2011. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Da puta madre ***** válasza:

Most megint miért kell beszólni? Értelmi színvonalam? Normális vagy te, nem is tudod ki vagyok!!?? Egy 35 éves nő nem így kellene hogy gondolkodjon....


És igenis tartom magam a véleményemhez, semmi értelme. Mondom ezt úgy, hogy több érem lóg a falon, amit shotokan karate versenyeken szereztem. Sokkal többet tanultam olyan önvédelmi edzéseken, mint az utcai harc, aikido, és kombinált önvédelmi edzés. Mindenben felülmúlja mindegyik a karatét.

2011. márc. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem versenykaraténak és egészségmegörzőnek kiválló. De azt tudnod kell, hogy önvédelemre nem a legalkalmasabb, az alapító Funakoshi mester eltávolította belőle a veszélyes technikákat, mert csak egy békés szabadidősportot akart kreálni az embereknek.

Mindenesetre én azt mondom, ha ez áll közel a szívedhez, akkor csináld csak nyugodtan, és ne érdekeljen ki mit mond ;)

2011. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!