Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A karateba tartozik a tékandó...

A karateba tartozik a tékandó a kunkfu és a jiujicu vagy az egy külön műfaj?

Figyelt kérdés

Az érdekel, hogy tulajdonképpen mi a karate ? Egy olyan műfaj amibe sokminden bele tartozik, pl tékandó, kunfu, jujujicu stb vagy ezek külön dolgok.


Mindenki azt mondja hogy karate oktatás, de a Brucee Lee az is karatézott? Az is a karate ágban tartzuik ? Vagy ezek külön ágak, de akkor miért elterjedt a karate.


2011. febr. 27. 00:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ez a kérdés csúcs:D Ilyen hülye nincs is:D
2011. márc. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hagyjátok. bocs kérdező, de nyilvánvaló hogy nincs meg a tehetséged, hogy észrevegyél különbséget ilyen dolgokban, ezek után hiába írják le Neked miben különböznek, nem fogod megérteni.

---

valaki írta, hogy wingtsunban és karatéban asszem, ütnek, de nem túl hatékonyan.

ha visszaolvasol esetleg, fejtsd már ki, mert nekem (indulat nélkül írom!!!) elegem van már egy hosszabb, boxolókkal folytatott témázás végett abból, hogy alábecsülik harcművészetek mondjuk ütéstechnikáját.

komolyan kíváncsi vagyok a véleményedre, hogy miért nem hatékony egy olyan rendszer, ami több100, vagy mégtöbb éve azt tökéletesíti, hogyan lehet az emberi testet tönkretenni, gyakorlatilag néhány mozdulattal, másodpercek alatt. még ha kihagyjuk a szem, légcső támadást is, amiket én tanultam.. mert lehet vannak sz.r iskolák, ahol kamu karatésokat képeznek, akik egy küzdősport ringben 2 percig nem bírnák...

minnegy, még visszaolvasok, remélem írtok.

2011. márc. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!