Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Súlyzó nélkül milyen gyakorlat...

Súlyzó nélkül milyen gyakorlattal lehet erősíteni a mellizmot? 23F

Figyelt kérdés
Fekvőtámaszon kívül.
2011. febr. 26. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem sem nagy szám de valahogy másabb mint akik súlyzóval edzik. Nem fulladok ki annyi ütéstől mint a súlyzósok. Meg ez a törzsedet is megdolgoztatja ;D

de ha kombinálod akkor nagy is lesz meg "szívos" is.

2011. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülyeség, de attól nem függ, hogy hol van a kezed? Pl ha lejjebb teszed? Ha szélesebb a fekvőtámasz akkor jobban megy mellre?
2011. ápr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Big Adam válasza:
figyelj arra hogy össze legyen zárva a lábad,és ne menny le teljesen a földtől legyen 3 cm és minél lassabban csinálod annál jobban megy és próbáld erőltetni észre fogod venni a hatást én tudom mert minden második nap 200-at csinálok és alsó része a mellemnek tökéletesen kijön!! de ha nagy eredményt akarsz elérni vegyél Creatine feldobja az adrenalinod a legjobb :) de van több féle belőle
2013. márc. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!