Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek is Heidfeld-el...

Szerintetek is Heidfeld-el járna a legjobban a Renault?

Figyelt kérdés

Szerintem igen. Heidfeld az egyik legtehetségesebb pilóta az F1-ben. Sokkal jobb mint Kubica. Amikor minkettő BMW-s volt Heidfeld a a 3 szezonból 2szer legyőzte őt. 2008-ban is épphogy lemaradt Kubica mögött. És erre ma mit olvasok...?!

Kubica semmiféleképpen nem akarja Heidfeldet látni az ő helyén...:S

Azt mondta hogy Liuzzinak kéne mennie a helyére...:S

Szerintem Kubica nem kicsit be van szarva attól, hogy Heidfeld nagyon jól fog teljesíteni, és ha majd meggyógyul Heidfeldet megtartják majd...:S

Heidfeld meg nagy formában van...:D

Megnyerte a tesztet is :D


2011. febr. 16. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nické az ülés már.
2011. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heidfeld mögött sokkal több év tapasztalat van, mint Kubica mögött. Kubica mégis sokkal könnyebben belerándult a F1 világába.


Ami engem felb@sz, hogy Hülkenberget kitették a Williamstől Barichellot meg megtartották. Pedig Hülkenberg pole pozicióhoz jutott tavaly, Barichello meg csak szerencsétlenkedett.

2011. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát ja az tényleg igazságtalan volt hogy kirakták Hülkenberget...:S

De Barrichellot ne bántsd...!

Sokkal jobb volt mint Hülkenberg...!

Több pontot is szerzett!

:D

De a lényeg az hogy Hülkenbergnek is maradnia kellett volna...!

2011. febr. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!