Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne kisebb fenekem...

Hogyan lehetne kisebb fenekem és vékonyabb lábam?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, és többnyire a testhezálló farmerek jönnek be, de a vádlim és a combom se túl vékony, de inkább a fenekem nagy, ez a nagyobb probléma. (Rám jönnek a farmerek, de nekem nem tetszik így annyira..) Hogyan tudok ezen változtatni? ^^" 18/F
2011. febr. 16. 17:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Kiegészítés: Nem fogpiszkáló éppen lábakat emos akarok :D Meg nem eszek túl sokat, nem is véletlen vagyok csak 59 kiló, szóval a koplalás nem érne sokat..
2011. febr. 16. 17:46
 2/3 anonim ***** válasza:
a koplalással semmire nem mész.Egy hatalmas tévhit hogy ha nem eszel akkor a zsirhoz nyul a szervezeted és abbol probálja kipotolni a szükséges kaloriamennyiséget.Elöször a szeretett izmainkhoz nyul és azokat bontja le.Ezért kell enni a fogyókúrásoknak is nap 5-6x. Kevés szénhidrát sok fehérje. A legegyszerűbben lefogyni rendes konditermi edzéssel,normális diétás étrendel lehet lefogyni.Olyan nincs hogy csak lábrol meg seggröl fogysz.Vagy mindenhonnan fogysz vagy sehonnan.Olvass utána a fogyokurának a neten nagyon sok érdekes dolgot találsz.
2011. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán sportolni kéne, buzulás helyett.
2011. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!