Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Proteint vagy kreatint vegyek?

Proteint vagy kreatint vegyek?

Figyelt kérdés
1 év kihagyás után 2 hónapja edzek. Az alap már bőven megvan :D Ismerősöm tanácsolta hogy vegyek kreatint vagy proteint, de nem tudom melyiket. Nem erősödni szeretnék hanem inkább fejlődést, izomtömeg növelést elérni.
2011. febr. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha ilyen kérdést teszel fel akkor az étrended sem lehet vmi jó! A megfelelő étrend mellett is a fehérje a minőségi szénhidrát és a vitaminok a legfontosabb
2011. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt ajánlanám.A legfontosabb a helyes étrend.Amúgy szerintem proteint vegyél.Valami gyors felszívódású tejsavó fehérjét.Pl:Whey Protein Professional,de Power Proteinből 2 adag se rossz edzés utánra.
2011. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért durva, hogy ez kérdés...

Protein

2011. febr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem proteint érdemes + egy danabolkúrát iktass be (azzal lehet izomtömeg növelést elérni)
2011. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az utolsóra,ne vegyél danabolt(steroid). El lehet érni nagyon nagy izomtömeget naturalban is,az a lényeg,hogy a kajád rendbe legyen és fehérje/vitamin/glutamin/BCAA a legfontosabb.Ha több évet edzettél már és sehogysem akar nőni az izomtömeged,akkor érdemes steroidhoz nyúlni,de kétlem,hogy azon a szinten lennél.
2011. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Steroidot semmi képpen nem veszek akkor se ha megáll a fejlődés.
2011. febr. 17. 18:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Danabol b+ egy full amatőrnek...
2011. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igaz... :)
2011. febr. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!