Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van-e értelme tömegnövelő...

Van-e értelme tömegnövelő szereket vagy fehérjéket szedni súlyzós edzések nélkül? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vékonynak tartom magam, de az izomzatom rendben van, atletikus vagyok. Szeretnék egy kicsit vastagabb, testesebb lenni de mivel heti 4-5 fociedzésem van, nincs igazán időm edzőterembe járni. Fel tudnék-e szedni magamra 7-8 kilót valamilyen módon és mennyiben módosítaná ez a mozgásomat, a futógyorsaságomat? 185 centi és 72-73 kg vagyok most.
2011. febr. 15. 01:22
 1/10 bix ***** válasza:

persze hogy felszedhetsz ennyi kilót. zsírban...

ehhez csak több szénhidrátot kell egyél mint amennyit beviszel, erre használhatsz tömegnövelőt is, de önmagában az kevés lesz, főleg ennyi edzés mellett.


a zsír a futásteljesítményedet pedig rontani fogja... 7-8 kiló izom csak súlyzós edzésekkel, jó kajával is eltart 8-9 hónapig is jó esetben, foci mellett még nehezebb ezt megvalósítani...

2011. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, ezek instant házi discoizmok...
2011. febr. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ha sportolsz vagy edzel valamit akkor talán van. ha csak otthon tespedsz akkor minek?
2011. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Én a helyedben semmi ilyet nem szednék.

Ezek a tömegnövelők semmire se jók.

Én inkább a táplálék kiegészítőt és a sportot ajánlom.

A tömegnövelőkben steroidok vannak amik felfújnak, és ha nem edzel akkor elmulnak az izmok és csak a megnyúlt bőr marad utána.

2011. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó...hülye vagy...a tömegnövelőbe nincs szteroid...nézd meg esetleg az összetételét.Honnan vesznek az emberek ilyeneket?:O Valamint h4x0r,leppurd,dani stb...hogy bírjátok ezt?:O Alig vagyok 15 éves mégse mondok ilyeneket...
2011. febr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy ideig leakadtam az ilyeneken, mára lesz@rom :) mindig lesznek hülyék, sajnos
2011. febr. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem súlyzós edzés nélkül nincs értelme,fölösleges pénzkidobás.ha csak hízni akarsz kicsit,testesedni,akkor egyszerűen egyél többet.(főleg szénhidrát,zsír)

viszont a futógyorsaságnak pont,hogy az alacsonyabb testsúly kedvez.

2011. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom leppurd kicsit már olyan mintha direkt csinálnák :) Lehet minket akarnak ki idegelni :D
2011. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, már annak, aki érdemben válaszolt.

A megevett étel mennyiségét növelni nem igazán tudom, így is sokszor már csak unottan lapátolom magamba a kaját. Arra lettem volna kíváncsi, hogy "sima" mozgás mellett (tehát kondizás nélkül)használnak-e ezek a szerek. Gyakorlatilag azt szeretném, ha az, amit megeszek nagyobb arányban kötődne meg a szervezetemben, ezáltal egy kis súlytöbblethez segítve engem.

2011. febr. 16. 13:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem szerek.Csak segítenek rendes edzés mellé nőni.Menj kondiba...akkor majd jön fel így nem.Pláne foci mellett...
2011. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!