Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Animal Cuts hatásos?

Animal Cuts hatásos?

Figyelt kérdés

Most a CKD-m vége felé gondoltam, hogy bevetek valamilyen termogenikus zsírégető, és a szokásos kombinációktól eltérően valamilyen új cuccot szeretnék kipróbálni.

Érdekelne a véleményetek, hogy hatásos-e, mert, ha nem, akkor maradok a néhány éve bevált receptemnél ;)


2011. febr. 10. 15:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Adipokill.
2011. febr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem bízom a scitecben :D
2011. febr. 10. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
leppurd miért nem bízol a scitecbe?
2011. febr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha mellette jó az étrended is, akkor hatásos a cucc.
2011. febr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Scitecnél minden szinte csak reklám... Ilyen L-Glutamin mátrix, meg kutyaf@sza... Közben szeded a normális glutamint, ugyanaz a hatás...

Jumbo, többi cuccuk szintén túlárazott sz@r...

Mindig kapom a katalógusukat, mert valahogy megtaláltak, ismerem a full termékvonalukat, sőt a leendő Jumbo PAK-on elgondolkoztam, a Multi Projuk is jó, de a legtöbb termék sok promo, hangzatos szavak, de átlag hatás, drágán...


Zsírégetőből pl Adipo-X 1000x hatékonyabb, mint az adipokill, mégsem hallott róla szinte senki... Most azért nem azt választom, mert széjjelküldi a szervezetem rendesen, és nem vállalnám most be :)

2011. febr. 10. 23:14
 6/13 A kérdező kommentje:
MHP dren lett végül...
2011. febr. 11. 01:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok bocsi tudom hogy ez nem a kérdéseddel kapcsolatos de már sokszor láttam hogy segítesz másoknak és értesz ehhez az egészhez.És én a te segítségedet kérném!

Kicsit körülnéztem és én erre a fehérjére gondoltam [link]

Szerinted ez jó választás?

És a scitec fehérjék megbízhatók? mert én erre is gondoltam

[link]

Előre is köszönöm!

2011. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az előző előtti vagyok!
2011. febr. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaz, nem engem kérdeztél, de szerintem a Whey Fusion az egyik legjobb fehérje ár-érték arányban!
2011. febr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi, csak ez a sz@r a saját kérdéseim nem jelzi a megválaszolt kérdések alatt, én ezt nem tudtam, mert nem sűrűn válaszolgatok, de írok:


Whey Fusion jobb választás ezek közül, én nem vagyok oda Scitec-ért.... De Gaspari MyoFusion most builderen kifejezetten jó árban van, én biztosan azt választanám. Illetve a szervezetednek nemcsak WPI-re van szüksége, hiába akarják ezt bemesélni... Én MyoFusiont vennék, ha pedig azt nem szeretnél, akkor Whey Fusiont.


Bocsi, hogy csak most válaszolok.

2011. febr. 14. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!