Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha megjön a jó idő, újra...

Ha megjön a jó idő, újra fogok járni sportolni, de?

Figyelt kérdés

Már elég régen nem sportoltam, csak suliban a tesin... Nem volt lehetőségem rá télen, 1hetet voltam csak síelni, azelőtt max 2x ha fociztam. Nyáron meg ősszel nagyon sokat fociztam, régen futni is jártam, és az tetszett. Most újra szeretnék, de mivel felszedtem pár kg-t azt is leszeretném adni. Elég ha száműzöm az étrendemből az édességeket, ami miatt híztam? Mert azelőtt nem volt baj, fehér lisztet se ettem/eszem viszont sok húst meg zöldséget szoktam.

15/f


2011. febr. 10. 11:07
 1/3 bix ***** válasza:
hús és zöldség nem para. a szénhidrátot próbáld leszorítani, azaz csoki és társai igen. ha aktívan mozogsz nem lesz gond
2011. febr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

de mielőtt elmész sportolni nyugottan megehetsz egy kis csokit. Sok benne az energia és tovább fogod bírni.

nem is beszélve arról gogy mire elfáradsz addigra már rég leattad a csoki által bevett kalóriát.

de jó minőség csokit vegyél ha megteheted vagyis 70% kakótartalom körülít, és az 3-4 napig ki szokott tartani.

2011. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem a csoki jelenti a legnagyobb problémát. Persze, azért ne egyél meg belőle több táblát, de kis mennyiségben még jó hatása is van.

A zöldség és a húsok szintén jó választás, mondjuk annyi megszorítással, hogy a húsok közül inkább csak halat meg szárnyast egyél, esetleg marhát.

Ha ezeket betartod és rendszeresen mozogsz, akkor tuti az eredményesség. És a lényeg a rendszerességen van, nem a keménységen. Sportolj változatosan, ne mindig ugyanazt, és mindig tarts pihenőnapokat. Kell a szervezetnek, úgy még hatásosabb a fogyás.

Sok sikert és kitartást hozzá!!

2011. febr. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!