Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyorsan izmosodni/t...

Hogy lehet gyorsan izmosodni/testsúly növelést elérni?

Figyelt kérdés

16 vagyok magas, sovány, s 5hét múlva elég nagy erőpróba elé nézek. Addigra fel kéne pakolnom pár kilót (izomban) magamra. Azt sejtem, hogy kondiznom kéne, s inkább valami speciális tippet várnék :) (valamiféle táplálék kiegészítőt- ha lehet konkréten megnevezve, esetleg vitaminok stb...)

ui.: főleg vállra és bicepszre kéne az izom.


2011. febr. 9. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen erőpróba? 5 hét az nulla de megpróbálhatod! Csirke,hal,rizs alapú étrend,testsúlykilogrammonként 2-3 gramm fehérje/nap 6 étkezésre elosztva,kemény súlyzós edzés,utána turmix, de nem fog menni kezdőként szerintem,max 5 kiló de abból jó ha 1-2 kiló izom!
2011. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írd már le mi lesz az a nagy erőpróba, mert az nagyban befolyásolja, hogy milyen edzést kell csinálnod. Egyébként, ha eddig nem kondiztál, akkor 5 hét alatt ne várd, hogy kilókat izmosodsz.

Ezt nem komolyan írom, de ha nagyon kell az erő, akkor 5 hét trenbolon stanával.:D

2011. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

hát igazából az a 'nagy erő próba' egy tánc verseny, és a hölgyet meg kéne emelgetnem/forgatnom, meg ilyesféle dolgok, és jelenleg nem állok a helyzet magaslatán. Egyszer megbírom csinálni, csak az a baj hogy utána annyi az erőmnek... (többször is megkéne aznap csinálnom...)

ui.: gyorsan írtam a kérdés, ez a nagy erőpróba szó tényleg nem illik bele :D

utó-ui.: nem vagyok homár..

2011. febr. 10. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Jólvan, én is táncoltam és én sem vagyok homár.

Emelgetni a csajt... hát az bizony nem lesz könnyű, esetleg szólj az edződnek, hogy a párosotok nem épp a legalkalmasabb erre a feladatra.

Melyik városban táncolsz?

2011. febr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!