Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit szoltok az edzestervemhez?

Mit szoltok az edzestervemhez?

Figyelt kérdés

ilyen programban edzek hetente:

hetfo:bicepsz tricepsz

kedd:mell

szerda:piheno

csutortok:hat

pentek:vall



vagy piheno nelkul is szoktam

minden 2-3.heten:

hetfo:bicepsz tricepsz

kedd:mell

szerda:hat

csutortok:vall

pentek:bicepsz tricepsz

a ket kez az amivel nem vagyok elegedett,ezert is

csinalok neha 2szer is 1 heten

ja es a has minden 2-3.nap csinalok kulon, otthon


2011. febr. 6. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a vállat és a hátat tényleg btrutálisan leedzed (gondolom, hogy igen, különben nem szánnál rá egy napot) akkor mindenképp kell közéjük pihenőnap. Én a helyedben egy napon csinálnám a mellet a háttal, a kart meg a vállal, és 2 edzésnap után tartanék egy szünetet.

kérdezhetném, hogy hol a láb, de a mai tinik valamiért nem szeretnek lábra edzeni :) nekem mondjuk csupa izom görög vádlim van, ezért nem is kellett, ha neked is ilyen van akkor rendben :D

2011. febr. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A láb nem fontos nekik,mert az nem lóg ki a rövidujjú alól és nem gyűlnek rá a tinisuncik.Majd meglepődik amikor egy 60 kilós thai-boxos gyerek beb@sz neki két combost és teli gatyával földrerogy.....
2011. febr. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Láb nélküli edzésterv. Hmm. Gondolom tolószékes vagy? Bírom az ilyet, megedzik a karukat, aztán felveszik az XS-es pólót és akkor már a 35 ös karjukkal ők a nagymenők :D
2011. febr. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

vall kozben csinalok vadlit meg 1 szeria gugolast.

emelett rendszeresen jarok focizni es ez szerintem elegge megdolgozza.eleg fejlett labizmaim vannak azert nem is tartom olyan fontosnak.elobb a tobbit is szeretnem ugy felepiteni,arra a szintre

2011. febr. 6. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!