Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire hatásos az anadrol...

Mennyire hatásos az anadrol kúra? Tényleg nem lehet megtartani?

Figyelt kérdés

H4xOr köszönöm a segítséget!(Danabol kúrában segítettél tavaly nyáron...) Most ezt próbálnám ki. Normális kaja + viszonylag sok fehérje menne mellé(160-200g/nap). Hízás szempontjából mi a helyzet? Olvastam róla elég sokat... De én inkább tőled kérdezem! Clomid-nolva kúra e mellé is jó?:)

Max 6hétig csinálnám. Elvileg...


2011. febr. 3. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek szarakodsz ezekkel?Nyomj be 1-2 liter Syntholt és kész.
2011. febr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagyon bonyolult és költséges úgy használni az oxyt hogy érjen is valamit.

Én úgy csinálnám hogy 4-6hét anadrol 500g fehérje mellett utána meg áttérni egy deca-szuszta/omna/enantat kombóra.

Az anadrollal az a baj hogy túl hatásos,túl androgén és túl mérgező.Inkább erőemelőknek való

2011. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
500g naponta?:) Az nemsámli! És ha szemes szusztával kombinálnám? Az omnan is gondolkoztam de állítólag majdnem ugyan az a hatás...:S Meg vízfejű leszek tőle?! Köszönöm a segítséget! Olyan 40e körül gondolkoztam fehérje nélkül... De lehet nem jövök ki annyiból...:S
2011. febr. 4. 09:05
 4/5 A kérdező kommentje:

Még annyi kérdésem hagy legyen H4xOr! Hogy: Szúrósból melyik a leghatásosabb és melyiket nem kell 8-10héten át szúrogatni?:) Mert most szúrnék először és kellemetlen egy ekkora kúrát végigcsinálni...:)Itt olvastam róla: [link]

Fedi ez a valóságot? És melyik olajos melyik nem? Ezt honnan tudom meg vásárlás előtt?:) Mert nem szeretnék emboliát kapni az olajos cucctól...:D Nagyon szépen köszönöm!

2011. febr. 4. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:
A wini nem olajos de az magában szar.Az olajos cuccokat sokáig kell szúrni.Ez olyan hogy vagy csinálod vagy nem.De 80000ft alatt ne is gondolkodjál
2011. febr. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!