Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mik lehetnek erőfejlesztő...

Mik lehetnek erőfejlesztő gyakorlatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 00:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Lemész fekvőtámaszba,majd lekönyökölsz és befeszíted a tested,seg-ged,egyenesen tartod magad.

Ha 4 percig így tudsz maradni,akkor már nem vagy olyan sz@r.

2011. febr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is fontos tisztázni, hogy olyan nem létezik, hogy valaki csak úgy erős. Az erő az a képesség, ami adott, pontosan meghatározott körülmények között adott energiát generál. Milyen erőre van szükséged? Nagy súlyokat akarsz mozgatni, erősebb íjat kihúzni, nagyobbat ütni, magasabbra ugrani, vagy mit? Amíg a pontos céljaidat nem határozod meg, nem tudunk érdemben segíteni.
2011. febr. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kettlebell.
2011. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kettlebell egy eszköz, nem edzés.

A kettlebelles edzés kiváló, remek, tényleg meghökkentően hatékony minden szempontból, de vannak olyan specifikus célok, amire van nála sokkal hatékonyabb edzés. Megvannak ennek is a korlátai, és fel is kell ismerni őket.

2011. febr. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy értettem,hogy kettlebelles edzés.És általános erőnövelésre kiváló.Mivel a kérdező nem írt speciális célt,ezért én úgy gondoltam,hogy általánosságban szeretne erősebb lenni.Erre kiválóak a kettlebellel végezhető gyakorlatok.Remélem így már nincs semmi kivetni való a felvetésemben.
2011. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként szerinted én azt gondoltam,hogy a kettlebell nézésétől lesz erősebb?Netán kettlebell hullahoppozástól vagy kettlebell tekézéstől?Persze,hogy kettlebell edzés.
2011. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazad van, ne haragudj, elnézést kérek, amiért feleslegesen belekötöttem abba, ami írtál!

Valóban, a kettlebellezés kiváló edzésforma, viszont nagyon technikás és precíziós edzést igényel, amit nem mindenki vállal be.

2011. febr. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!