Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szálkásit a capoeira?

Szálkásit a capoeira?

Figyelt kérdés
Nemrég elkezdtem capoeirázni.178/65/f vagyok.szóval ha egy pár hónapot capoeirázok(hetente 2 edzés van)akkor esetleg van esély a kiszálkásodásra?
2011. jan. 28. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Vagyiiiis.. :D

Biztos hogy jó hatása lesz, meg lenne, mert az jól átmozgatja a tested, és a saját testsúlyodat el kell bírni hozzá, elvileg szálkás izomzatot hoz majd létre, csak a heti 2, az önmagában kevés lesz.

Mellette csinálj kiegészítő edzést (napi fél-1 órára gondolok) fekvő, felülés, guggolás, és így már biztos hogy az összhatás az lesz amit vársz! :)

Hajrá!

2011. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tök mind1, semmi sem szálkásít csak úgy magába .


ahhoz úgy is kell kajálni , most érted sztem hiába csinálsz akármit ha hazamégy aztán eszel összevissza mindent.

2011. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan "szerencsés" helyzetben van hogy van tartaléka amit lemozoghat és akkor látszani fognak az izmai, annak persze fontos a kaja. De persze pocak úr alatt is lehet szálkás hasizom.. Én mondjuk úgy eszem hogy bírjam az intenzív edzést, azért 100-200 fekvőtámaszos bemelegítés lehet nem dolgoz le egy kiló szalonnát, de a többi viszont már igen :D

Szóval arra is figyelj de én meg nem mondom hogy 178 cm-het a 65 kiló mit jelent :)

2011. jan. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapból fel kellene szedned 10-15 kilót.

Már nem azért,de 65 kilóval és ezzel a magassággal,hova akarsz szálkásítani és főleg mit?

Elsősorban étrend függő a dolog egyébként a heti 2 edzés meg nem egy nagy kalória égető,akármilyen intenzív az edzés.

2011. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ígazábol parkourozom már egy éve szóval a testsúly elbírás meg ilyenekkel nincsenek gondok.az étkezésemmel sincs gond.viszont van egy kis felesleg még rajtam :s
2011. jan. 28. 19:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!