Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hetente egyszeri fogyasztással...

Hetente egyszeri fogyasztással lehet tőle komolyabb bajom? (lent)

Figyelt kérdés
16,5 éves vagyok! Ma ittam egy Hot Blood-ot és gyúrás közben alig fáradtam. Ezen kívül jobban teljesítettem. A Hot Blood-ot eredetileg 18 éves kor felett ajánlják. Ti mit gondoltok ennyi idősen lehet bajom, ha hetente egyszer iszom egy pohárral?
2011. jan. 26. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
A hot blood egy kamu, de sikerült beplacebóznod... :D kis láma...
2011. jan. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasgattam, és "profik" akik használták olyasmiket írtak mint kedves Kérdező, bár nem tudom hogy nekik nem-e a reklám a dolguk. Minden esetre nem lepődnék meg ha tényleg egy olyan cuccról lenne szó ami felpörgeti a tested..

A válasz pedig: jót biztos hogy nem tesz, de annyi minden sok káros hatás éri a testedet, hogy nem heti 1 Hotblood fog maradandóan károsítani.

Most hogy gondolkodtam, eszembe jutott, hogy ha pl. ez ilyen jó, akkor edzésnél én is kipróbálnám-e hogy edzéskor maximalizáljam a teljesítményem?

Persze rájöttem arra is hogy nem.

2011. jan. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16 évesen rengetegen kávéznak,cigiznek,vedelik az energiaitalt. Nekem bevált a hot blood, nem lesz tőle semmi bajod!
2011. jan. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De ha extrém vagy akkor lazítás képpen próbáld megcsinálni "tisztán" azt az edzést, amit kihoztál felpörgetéssel.

Pl. én kíváncsi vagyok a véleményedre, megy-e úgyis stb.

majd vissza-vissza nézek ide! :)

amúgy igen, manapság ennyi idősen sokkal több romboló hatás éri egy magyar fiatal szervezetét, szóval heti 1 "lövés" egész biztos hogy nem lesz rossz hatással.

2011. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából egyik hát edzésnél teszteltem Pl.: Hiperhajlításnál eddig 30-35nél nem bírtam többet csinálni egyhuzamba. Most megnéztem Hot Bloodal mennyi a max 65-70 simán ment, még a levegőt sem vettem másképp. Tudom, hogy fölösleges annyit csinálni, de kíváncsi voltam mennyit dob.
2011. jan. 29. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!