Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ruhában ajánlott most...

Milyen ruhában ajánlott most kinn futni? Kell valami extra óvintézkedés?

Figyelt kérdés

Mondjuk térdmelegítő vagy nemtudom... most kezdenék futni, nem akarok tavaszig várni, van egy elég meleg melegítőruhám, amit direkt azért kaptam, hogy fussak benne, de félek, nem lenne elég. Mit vegyek alá/fölé?

Azt ne mondjátok, hogy várjak tavaszig, nagyon fontos lenne már! Köszönöm.


2011. jan. 26. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel!
2011. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Saját tapasztalat

Vegyél kabátot! Én kb 4 réteg ruhát veszek felülre.

Vegyél harisnyát és erre a nacidat.

Egy sportzoknit és a cipőd.

Én mindig kötök sálat és a fejemen kapucni van.

Ha nincsenek speciális ruháid is futhatsz, csak azért írtam :)

2011. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

24 F

Én így szoktam futni heti 4x (lentről fel): futó cipő, sportszár (hosszú zokni), rövid nadrág, trikó, póló, pulcsi, valamint kesztyű és sapka. A sál engem idegesitett, úgyhogy nem használom, kabát elég nevetséges. 5-10 perc futás után tutira nem fogsz fázni.

2011. jan. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

két pulcsi, két melegítő nadrág, egy sál, egy sapka, egy zokni, egy cipő, és ennyi.

án nem fázok. engem csak az tart vissza, hogy csak beton van a környékünkön, és néha megfájdul a térdem..

2011. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a funkcionális ruházatot ajánlanám, mert ez a legpraktikusabb és könnyű mosni. Egy indulókészlet egy kisebb vagyonba kerül ezekből, de ha egyszer kinyögted, évekig jó. Összességében olcsóbb mint a cigaretta. Nézz körül ezeken a honlapokon például: Saucony, Helly Hansen, Dechatlon, Spuri Futóbolt. A Dechatlon a legolcsóbb, de ott ritkán van teljes választék, minden esetre a főbb cuccokat veheted onnan. A Harlly Hansen méregdrága, onnan legfeljebb leárazások idején lehet venni valamit, vagy egy-egy kiegészítőt. Persze akkor érdemes ezekbe beruházni, ha komolyan gondolod a futást és hosszú távra tervezel.
2011. jan. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Főleg ha most kezdesz futni, nem gondolom, hogy mínusz 5-10 fokban nevetséges a kabát! Én pl tavaly kabát nélkül próbálkoztam télen és olyan torokgyulladást kaptam a másnapi szóbelimre, hogy alig bírtam megszólalni. Érdemes vigyázni.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!