Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon vékony vagyok mit...

Ha nagyon vékony vagyok mit csinálhatnék hogy a combom meg a seggem erősödjön? 15/L

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

Várj egy kicsit türelmesen, a hormonok majd megteszik a magukét.

Addig hagyd, hogy azok a csajok irigykedjenek, akik két szál salátán élnek, hogy ilyen alakjuk legyen.


Ha nagyon nem tudsz megbékélni a dologgal, akkor jár el futni: fantasztikus alakod lesz tőle.

Egyébként azonnali megoldás lehet, ha olyan ruhákat választasz, amik elterelik a figyelmet, pl. miniszoknyával leplezheted, a térded pedig biztos elég vékony hozzá. Hasonló a hosszú pulcsi, most úgy is nagy divat.

Egyébként a guggolás is jó lenne számodra, kerekíti a feneket, és izmosabb lesz a combod.

2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kajálás + sportolás (atlétika, kondi stb.)
2011. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kondizz szerintem 15 éves korban... Járj el futni, csinálj meg minden reggel és délután 20-50 felülést, guggolást, fekvőtámaszt és lesz eredménye!
2011. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egylábas guggolásokat,a világ legjobb fenék és láb formálója(elsősorban erősítője)!
2011. jan. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem,menjél csak konditerembe.Ennyi idősen nem egy lány már rutinos fitnesz versenyző.

Nem kell külön csak lábra edzeni,edz mindenre.

[link]

2011. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15 évesen már simán szabad súlyzós edzést végezni, Neked is csakis ezt ajánlom! A legcélszerűbb nagy súlyokkal végezni guggolásokat és elemeléseket, és ugyanígy, nagy súlyokkal izolációs farizomgyakorlatokkal foglalkozni. Ha valamilyen oknál fogva nem elérhetők súlyok, akkor megfelelően durva saját testsúlyos gyakorlatokkal is sokat lehet fejlődni. Ha konkrét tanács kell, írj ki másik kérdést arra vonatkozóan, vagy írj nekem. :)
2011. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=2Gd1GMWb6aM


Van a csávónak több gyakorlata is, garantáltan megizmosodik tőle, ha rendszeresen csinálod. De a csávó is felhívja a figyelmed, nagyon fontos hogy mindig az adott területre koncentrálva végezd a gyakorlatokat. Szóval mindig azt az izmodat használd amit erősíteni szeretnél! Lehet hogy magától érthetődőnek tűnik, sokan mégse figyelnek oda rá eléggé.

Ha túl kemény lenne valamelyik torna, akkor ne erőltesd túlzottan. Ezt is a csávó mondta. Sok Sikert!

2011. ápr. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!