Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhízhatok a proteintől+gainer...

Elhízhatok a proteintől+gainer, ha hajlamos vagyok a hízásra? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, edzek és most hoztak nekem 85% búzás proteint + maltodexrin nevű gainert, az a kérdésem, hogy el e hízhatok tőle, mivel hajlamos vagyok a hízásra?

Proteint edzés előtt szedném, aztán edzés után keverném a 2őt, deh csak kevés maltodextrinnel.


2011. jan. 22. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen az a protein,megmutatnád?

Amúgy a maltodextrintől ha edzés után iszod nem hízhatsz el, mivel a glikogén raktárba kerül, mivel ez gyors felszívódású szénhidrát és az izmaid edzés után ezzel feltöltik a kimerült raktárt. :)

2011. jan. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi szépen.

Erről lenne szó, de sajnos csak szlovák oldalon tudom megmutatni, de azért érthető [link]

2011. jan. 22. 19:46
 3/8 anonim ***** válasza:
ettől nem fogsz elhízni :D reggel és edzés után idd, maltodextrint csak edzés után addj hozzá. :) Nincsmit :)
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi ;):)
2011. jan. 22. 21:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Malto mehet reggel is, mert akkor is ki van merülve a glikogénraktár... Mivel nem kajáltál 7-8-9-10 órája.
2011. jan. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kösz, de többen ajánlották azt, hogy csak edzés után.

Elkezdem így, aztán majd lehet elkezdem majd reggel is.

2011. jan. 22. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

mehet reggel is de edzés után a legfontosabb :)

reggel inkább zabpehely

2011. jan. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Az normális, hogy 0,5l tejbe teszek 5-6 kanál proteint, azt a búzásat és darabkákat ézek amikor iszom? Pedig jól összerázom...elég szar így inni... esetleg ha leszűrném?

2011. jan. 25. 18:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!