Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat végezzek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem súlyzókat 2 egykezeset és egy hosszút! Komolyan szeretnek elkezdeni tornázni veluk kidolgozni a felsotestemet mindent! és milyen tornagyakorlatokat végezzek ezekhez és hogyan étkezzek? a válaszokat köszönöm! :)
2011. jan. 21. 11:02
 1/3 anonim válasza:
pl. felülés úgy hogy a kinyújtott kezedbe legyen a súlyzó.
2011. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hali.

Én is adnék 1-2 tanácsot.

Szóval én is ezt csinálom amit te most akarsz elkezdeni kb m ár 1éve küdöm és meg is látszik.

Csinálj fekvőtámaszt az nagyon fontos elég szépen megformálja a mell izmod:P,aztán csinálj felülést vagy hasprést,azán attól függ hogy hány kg-os a súlyzód bicepszre csináld először ülve aztán ha pontosan megy akkor álva is,tricepszre pl én úgy szoktam hogy van az ágyam és a szék kb 1 méterre a székre felteszem mind két lábam a kezeimet az ágyra és tolóckodok...nagyon hasznos gyakorlat bedurrantja a tricepszed...,aztán válra kétféle képpen lehet először is van az oldalraemelés amikor megfogod a súlyt derékszögben.és fel-le emelgeted de a másik is jó az a vállad elejét dolgozza ki az ugyanez csak nyujtott kézzel és előre.kétkezes súlyal meg csinálhatsz csukjára csupán annyi a dolgod hogy felveszed..lehetőleg nagy súly legyen és vonogatod a vállad.tudnák még írni csak szólj ha kell még valami.dijóhéjban ennyi ennél egyszerűbben senki sem tudta volna elmagyarázni:D(Y)

2011. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! irtam egy emailt lehet nemkaptad meg de azt irtam bele hogy szeretnem ha felvennél skypeon a nevem ricsi135 ha van skypeod :)!
2011. jan. 29. 12:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!