Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a hasamból...

Hogyan tudok a hasamból leadni és izmosodni?

Figyelt kérdés

Bár tudom hogy nincs helyi zsír égetés hanem ha fogy az ember akor minden honnan vagy pedig ha nem fogy akkkor sehonnan. Mégis én a hasamról szeretnék fogyni és oda is izmosodni. segítsetek lécives.

előreis köszönöm


2009. febr. 3. 13:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja fiú vok 175-170 magas 75-80 kg
2009. febr. 3. 13:10
 2/11 anonim ***** válasza:

Attól, hogy te mégis ezt szeretnéd, nem fog megváltozni sem a biológia, sem az a tény, hogy ilyen nincs. Ha naponta háromszor megkérdezed, mint eddig, attól sem lesz.

Egy előző ugyanilyen kérdésedre viszont remek válaszokat kaptál már.

2009. febr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tudom hogy sokszor írtam már be kérdésnek de cask azért mert nem mindenki szokta át nézni a kérdéseket hanem csak az elsővel foglalkoznak és lehet hogy engemet pont nem vesz észre és pedig ő tudna segíteni

am azért írtam be még mert nem nagyon értem a többire a választ

2009. febr. 3. 13:58
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Attól, hogy számtalanszor felteszed a kérdést, még semmi nem fog változni. Ha nem érted meg, hogy ez nem így megy, akkor itt egy tanács: ne egyél annyit, és fekpadon csinálj reggel-este mondjuk 50 felülést, két héten keresztül. Aztán meglátod, hogy van-e eredménye. Ezt megcsinálhatod azidő helyett, míg ide kiírod a kérdést és a gép előtt ülve várod, hogy válaszoljanak. Szerintem.
2009. febr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
könnyű mondani annak akinek nincs eltörve 2 bordája
2009. febr. 3. 14:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyél kevesebbet, és ússzál sokat!
2009. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figy. Nem fogsz új ötleteket kapni, mert nincsenek. Fogyni még mindig úgy lehet, hogy kevesebbet eszel, mint amennyit mozogsz. Várhatod a csodát, meg a csodaválaszt, de nem lesz! És ez nem azon múlik, hogy hányan olvassák a kérdésedet. Érted? Nem azért nincsen kalóriamentes kalória, mert még nem válaszoltak elegen, hanem mert NINCS.

A bordád meggyógyul, utána mozgj és egyél kevesebbet. Ennyi.

2009. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
törött bordával nagyon mást sem lehet sportolni... De hasaznod attól függetlenül nem árthat, ha hasról akarsz fogyni. ha törött a bordád és hasazni nem tudsz, mit vársz? áruljam el a titkot, mit kel tenni a párnád alá hogy holnap mikor felébredsz kockássá változzon a hasad? ne legyél már ostoba kérlek.
2009. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

ez lehet seges ha elis van törve a bordad az sem baly hiszen nem kell telyse tartomanyban hasazni eleg hogyha csak preselgeted vagyis csak az öszehuzodasra figyelsz oda

ezt csinald egy negyed evig nagyon durvan persze mondanom sem kell az etkezest mikor megvan a tömeg elkezdhetsz dietazni ez sztem egy feleves munka csak akarni kell csötess

2009. febr. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
91%
Üdv Barátom! Én 61 éves múltam, a munkám igencsak stresszes volt, sokat jártam vidékre és rendszertelenül étkeztem. Mikor már nagyon éhes voltam, akkor szinte faltam a kaját. Ennek megfelelően közepesen terebélyes kissebb pocakkal bírtam egészen tavaly nyárig. Akkorra már nyugdíjasként sok szabadidővel bírtam; és mivel gyermekeim Párizsban és Barcelonában éltek, így gondoltam meglátogattam őket. Mit gondolsz hogyan? Nem hiszed el, de kerékpárral! Nagy, kb 40 kg-os csomaggal megpakolva rövideb mint egy hónap alatt 3700 km-t tekerve normális étkezés mellett ledobtam 10-11 kg-ot; főleg a hasamról. Utána pedig aki kockás hasat akar; az mehet a konditerembe a hasizomerősítő padra. (Én nem akarok, mert engem anélkül is szeret a barátnőm.)Azonban nem szükséges ehhez külföldre menni! A saját lakhelyed körül is kerózhatsz kb 30 napig napi 5-6 órában 100-120 km-t akár munka után is! Hát ennyi; csak elhatározás és akarat kérdése. Üdv és sok sikert!
2009. febr. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!