Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aerobic heti hány alkalommal...

Aerobic heti hány alkalommal hatásos?

Figyelt kérdés

Most voltam először, nagyon tetszett. :) Két műszakos vagyok, és ahogy az órarendet nézem, egyik héten 4x, másik héten 3x tudnék menni. Elég ez, vagy sok, vagy kevés?

Nem kimondottan fogyókúrás célból járnék, feszesebb szeretnék lenni, nemrég fogytam 15 kilót, most már csak 5 kiló feleslegem van, amit elég lazán kezelek, tehát nem csinálok élethalál kérdést abból, hogy leadjam. Már nem ezen múlik, hogy csinos legyek, hanem azon hogy olyan kocsonyás plöttynek érzem magam.


2011. jan. 19. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát szeretnék kicsit feszesebb lenni. Heti hány alkalommal érhetem el, hogy érezzem a változást? És mennyi idő kb. mire eredményt hoz a mozgás?
2011. jan. 19. 20:43
 2/4 anonim válasza:
sztem heti 3 ...max
2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
előző vok és kb 1-2 év
2011. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1-2 év, az elég sok idő. De végül is ennél többet töltöttem tunyaságban, úgyhogy 1-2 év ehhez képest kis idő. ;)
2011. jan. 21. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!