Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tömegnövelő egy-két hónapi...

Tömegnövelő egy-két hónapi szedésével milyen eredményt lehet elérni? Tartanom kell-e attól hogy izompacsirta leszek?

Figyelt kérdés
persze edzés mellett.... egyébként igaz az, hogy az impotencia problémája is felléphet emiatt?
2011. jan. 14. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Teljesen igaz, és szerintem ne szedd mert 2 hónap alatt felugrik 30 kiló izom és nem birod majd behajlítani a kezed.
2011. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
:D hihető h 2 hónap alatt felszed 30kiló izmot :D
2011. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő áll:

szénhidrátból: létfontosságú a szervezet számára

fehérjéből: ugyancsak. Tehát nem, nem okoz impotenciát.


Az "izompacsirta" kinézet meg nagyon sok év kitartó munkája, ne aggódj, egy-két hónap alatt alig fog látszani valami.

2011. jan. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lol 2 hónap alatt 3O kiló izom:)))))

Nagy ba.fasz vagy ember

2011. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Enyhén fennáll nálad az a középkori téveszme,hogy összekevered a táplálék kiegészítőt a szteroiddal.

Ezek alapján az étrendedet már el sem merem képzelni.

Az izompacsirtaságról meg ne is álmodj ennyire tudatlanul.

2011. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
tudtom szerint ez az oldal azért van, hogy az ember megkérdezze azt amihez nem ért és nem tudja. namost persze fellép annak is az esélye hogy pár degenerált jön és lepróbál oltani egy olyan kérdésért ami neki lehet hogy egyértelmű. ezt nevezik szánalomnak. mint emlitettem nem vagyok otthon a témában, ezért érdeklődtem, és nem akarok izomagy lenni (persze ezis magától érthetődő volt a kérdésemből). na további jó kötekedést szellemi károsultak, ja és köszi a hasznos válaszokat.;)
2011. jan. 14. 18:58
 7/9 anonim ***** válasza:

ÓÓ én szellemi károsult lettem, mivel írtam ide...


Nem az a szellemi károsult, aki a biológia és az emberi szervezet működésével nincs tisztában...

2011. jan. 15. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Aki nem vágja a poént az a balf@sz komám, mennyi gyúrni ne ugass inkább...
2011. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lupicsek válasza:

Nos a kérdésfeltevés igen hiányos. Nem tudni milyen összetételű tömegnövelőről van szó, milyen mennyiséget használsz,mennyit edzel stb.

Általánosságban 1 kg tömegnövelőtől nem fogsz 1 kg-t hizni, hiszen ha igy lenne a 10-15 éve edző bádisok ugy másfél tonnásak lennének.

Két hónap alatt heti 1 kilónyi portól kb 4-5 kg-t lehet felszedni.

Impotencia - tesztoszteron injekciók és még néhány egyéb szteroid hosszútávú használata okozhatja.

2011. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!