Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők, kérhetem a tanácso...

Testépítők, kérhetem a tanácsotokat?

Figyelt kérdés

Én egy anyuka vagyok, és elkezdtem a body bulider oldalon található diétát.

Ezt: Egy napi étkezés

1. 20g zabpehely + 8tojás fehérje vagy 20g (1 kanál) protein+ 1 kanál lenmagolaj


2. 50g csirke+30g rizs


3. 50g csirke+30g rizs


4. 50g csirke+200g zöldség


5. 50g csirke+100g zöldség


6. 50g csirke+200g zöldség


Az lenne a kérdésem, hogyha néha a rízs helyett másodlagos ch-t eszek (mondjuk krumplit), akkor mennyiségileg mennyit ehetek? Mert én úgy értelmeztem,

ha 30 g rízs-ben van 21 gramm ch

Akkor burgonyából 100 grammot ehetek, mert abban van meg a 20 gramm ch. Remélem érthető a kérdés.


2010. dec. 31. 14:15
 1/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
62%
jól értelmezted
2010. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából igen.


De ehhez az étkezéshez vétek lenne nem elkezdeni aktívan sportolni :) Súlyzós edzéseket végezni.


Amúgy kicsit magas a csirke+köret túlsúlya, meg fogod unni, lefekvés előtt mehet nyugodtan valamilyen sovány túró. 2 étkezést kiválthatsz turmixxal, és szóját is beveheted az étrendedbe, hátha kevésbé lesz unalmas és költséges :)

2010. dec. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Da puta madre ***** válasza:
Ha eddig átlagember szerint étkeztél, szerintem fokozatosan törekedj ennek az étrendnek elérésére. Ne egyből válts erre. A szervezeted meghálálja neked.
2010. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen néha eszek sovány túrót is meg sajtot, sőt egyéb húsokat is, mert kicsit unalmas.

A mozgást otthon tudom csak megoldani (torna dvd), gondolom ez messze nem olyan hatásos, mint egy súlyzós edzés, de jobb, mint a semmi.

2010. dec. 31. 17:39
 5/5 anonim ***** válasza:

ne egyél sajtot, tele van zsírral

és igen a krumpliban (főtt v héjában sült!!!) 20% ch van

torna dvd semmit nem ér, inkább kocogj vagy sétálj 1 órát naponta (tempósan) vagy bringa ugyanígy

2011. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!