Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki közületek jár lovagolni...

Aki közületek jár lovagolni meg van elégedve a lovardával?

Figyelt kérdés

Megfelelőnek tartod az edzőt,lovakat?

Azért kérdezem mert szerintem az emberek nagy részének fogalma sincs hogy milyen a jó oktatás és a képzett ló.


2010. dec. 30. 11:51
 1/2 anonim válasza:

Az edzőmet én nagyon szeretem! Rendes,jófej,ha valamit nem tudok akkor nagyon türelmes....

A lovat pedig imádom ! Nem nagyon szeret állni,de még se rohanna el velem ha úgy gondolja!Teljesen nyugodt és türelmes . Igazi oktatóló!(Az előző ló aki volt az pedig lusta volt és csak pálcával tudtam vele vágtázni,néha még azzal se !)Az az egyetlen bajom az oktatással,hogy lovardai alakzatokat,könnyített ülést egyáltalán nem is csináltunk =(

De akkor is imádok oda járni !

2011. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én ahova eddig jártam, az volt a gond, hogy a ló szinte le sem s*ar. Pálcával is alig üget. Szó szerint bele kell rúgni, hogy csináljon valamit. Én pedig nem szeretem rugdosni.

De ha jó idő lesz akkor kipróbálunk egy új helyet, mert most van egy új a közelben.

2011. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!