Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 100% Whey Protein Professional...

100% Whey Protein Professional vagy Zero Isobest? Tömegnövelés alatt mennyi szénhidrátot érdemes bevinni minimum?

Figyelt kérdés
18 éves 180cm 82kg
2010. dec. 30. 09:44
 1/10 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam zerő isobestre mert minőségi tömegnövelést akarnék , ilyen fogadás szerű dolog :D de nem tudom hogy megéri-e kifizetnem a drágább pénzt érte.
2010. dec. 30. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:

4-5g/tskg minőségi ch. [link]

De amit linkeltél az nem szénhidrát.

2010. dec. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, ez két egymástól független kérdés akart lenni :D
2010. dec. 30. 09:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Isobest tömegeléshez pénzkidobás, versenydiétához, szálkásításhoz ajánlott kiegészítő. Amúgy rövid idő alatt nem tudsz "minőségi" izmot gyarapítani.
2010. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy nagyon tömegelned kéne 82kilóval 180cm-hez, ha nem vagy izmos. Inkább a minőségi kajára koncentrálj, ne a kiegészítőkre (ha most kezded az edzést, tök felesleges fehéreport venned szerintem). 4-5g/tskg komplex szénhidrát és 1-2g/tskg fehérje, emellé pedig rendes edzés. Pont jó korban vagy ahhoz, hogy fejlődni tudj. Az alapismereteket pedig már belinkeltem, érdemes elolvasni.
2010. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem honnan vettétek le hogy kezdő vagyok és nem vágom a testépitést a 6. vagyok itt a ranglistán. Már 3 éve tömegelek 64kg-ról kezdtem. De eddig is megvolt a 70-75dkg csirke meg 300g rizs szóval nőttem de közben ment a pizza minden egyéb igy biztos nem gondoltam kevés lenne a ch. De most januártól ráállok hogy tisztán csak elsődleges tápanyagokat viszek be és sokan irják 3-4 is megindithat de testmesteren 6g/tskg-ot ajánlanak azért az én tömegembe elég nagy különbségeket jelent ezt. nem mindeggy hogy 320 vagy 480g ch-t viszek be egy nap.

A fehérjés rész azért kérdeztem mert a napi 2 adag wheybe lenne 6g szénhidrát ami nem összetett és az isobesttel semmit nem vinnék be, elég lenne csak a pufirizst,zabot,quinoát,meg a barnarizst számolnom.

2010. dec. 30. 11:33
 7/10 Clem ***** válasza:

Szerintem egy olcsó fehérjét keress magadnak..+Valami erős multi vitamint + Creatint !

A szükséges szénhidrát mennyiség egyén függő..!

2010. dec. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Monster 100 pakkot szedek mióta megjelent azzal nincs gond, nem tudom hogy érdemes-e egy creatin kúrába kezdenem elöször meglátom milyen változást érek el a letisztult táplálkozással...
2010. dec. 30. 11:37
 9/10 Clem ***** válasza:
Tömegeléskor miért ne lenne érdemes creatin kúrába kezdeni..?:)
2010. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A whey proteint válaszd, de mindenestre biztos nem te vagy a ranglistán a 6. legalábbis a sport,mozgás témakörben.
2010. dec. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!