Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mennyi ido alatt...

Testépítők! Mennyi ido alatt tudnek megizmosodni?

Figyelt kérdés
nemreg beszereztem egy terheléses gépet és elkezdtem tornazni.kb mennyi ido alatt tudnek latvanyosan megizmosodni es jool kinezni ?(nem olyan jol mind a testepitok de hogy pont jo legyen.(elegge sovanyka vagyok..))
2010. dec. 27. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

MOST AHHOZ HOHY TENYLEG LATVANYOS LEGYEN MIERT VAGYOK ORBITALIS HULYE MERT 1 EVET IRTAM... ????

nem kell igy leosztani, ha egyaltalan van valami eredmenyed az eletben akkro tudod h mit miert irtam.... a turo meg a csirke termeszetesen valoban jo(kifelejtettem)

mindneki masban hisz...

ilyet is hallotam h valak bebitapot eszik, mert h a babakak termeszetesn minden vitamint amire szukseguk van a fejlodeshez benne van...

nem tudjuk mi az igazsag a tv-ben amit modnanak?? mindent bebizonyitanak h miert jo es az ellenkezojet is...

tovabbi szep napot!

2010. dec. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
h4x0r szerintem dolgozott szegény :(
2010. dec. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!