Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Mennyi ido alatt...

Testépítők! Mennyi ido alatt tudnek megizmosodni?

Figyelt kérdés
nemreg beszereztem egy terheléses gépet és elkezdtem tornazni.kb mennyi ido alatt tudnek latvanyosan megizmosodni es jool kinezni ?(nem olyan jol mind a testepitok de hogy pont jo legyen.(elegge sovanyka vagyok..))
2010. dec. 27. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És kedves kérdező a terheléses gép mit takar, körül irnád :D
2010. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

ezt:

[link]

2010. dec. 27. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Fél év itt ahogy nézem mell,hát,comb-ra tudsz edzeni kéne még pár egykezes és elég jól tudnál fejlődni...

persze ha jó kaja megvan

2010. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezt kár volt megvenni, de ezt régen is megmondtuk.


Edzőterembe kellene járni, normálisan kajálni, és pontosan 214 nap 13 óra, 47 perc és 18 másodperc múlva izmos leszel.

2010. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Saten ‫҉ ***** válasza:
Figyelj... tényleg jó ez a gép de ez még így is édes kevés. Kéne még francia rúd, scott pad, egykezesek, húzódzkodó rúd, tolódzkodó, erőkeret... elférne még egy olyan állítható pad is, aminek a fene se tudja a nevét stb... szóval ez még édes kevés, de már több mint a semmi. Bélával nem értek egyet rosszul számolt a mert pontosan: 214 nap 13 óra 47 perc és 19 másodperc
2010. dec. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat es a tanacsokat,de jarnek en terembe iss ha lenne ra lehetosegem...falun lakok,meg ha volna is kivel mennem,meg akkor is nagyon messze lenne a legkozelebbi hely
2010. dec. 28. 10:05
 7/12 anonim ***** válasza:
hatt 1 ev minimum ha rengeteget eszel es RENDESEN BECSULETESEN EDZEL..1 ev mulva kezdene cska latszani...ha nem eszel ilyen szar tapokat..egyel sok tojast;) az segit
2010. dec. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Utolsó, te orbitálisan hülye vagy :)


Mindjárt jön h4x0r és ő is leoszt.



De fél év alatt, ha tisztességesen edz már lehet belőle valami, kajálni, jó a tojás, de mellé csirke, túró még jobb.


És heti 3x bármilyen faluról be lehet jutni egy konditerembe, ha valaki igazán elszánt.

2010. dec. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Saten ‫҉ ***** válasza:

leppurd!

h4x0rt már két napja nem láttam! Mi lehet vele? Kezd hiányozni :(

Olyan rég halottam ahogy veszekszik! :D

2010. dec. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

:D:D:D amugy nemtudom szerintetek miert nem jo ez a gep mert direkt ilyet vettem,mert ezzel lehet a legtobb izmot megmozgatni,de ha vennek egy masfajtat,akk. azzal csak 1-2 izmot lehet...

es hallottam h kezdoknek ez a legjobb,mert itt ulsz es ki van tamasztva a hatad,es ha nem lenne,akk. sulyzokkal konnyen baja eshet a csigolyaknak

azert koszi: )

2010. dec. 28. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!