Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől hízhattam meg, ha...

Mitől hízhattam meg, ha aerobikra járok?

Figyelt kérdés
Jó tudom, az izom nehezebb mint a zsír, na de kb. október óta járok aerobik-ra, és ennyi idő után már 4 kilóval többet mutat a mérleg, holott nem eszem többet, inkább kevesebbet.
2009. jan. 25. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A zsírsejtek izommá alakulnak, és sokkal nehezebbek. Inkább centiméterben kellett volna mérned. :)

Meg neked kell érezni, hogy feszesebb vagy. Valószínű az izmok épülnek, főleg ha nem is eszel többet mint előtte.

2009. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát... szerintem izmosabb vagyok, még a hasam is kockásodik, de nem tudom elképzelni, hogy ennyit izmosodtam volna ennyi idő alatt...
2009. jan. 25. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el mióta én is keményen tornázok legalább 4 kilóval vagyok nehezebb. Senki nem hiszi el, mert vastagabb nem vagyok, csak látványosan izmosabb. Előtte is tornáztam, de az elmúlt egy évben megint keményre fogtam a figurát (én itthon Rubint Rékázok, épp most fejeztem be a mai adagom).
2009. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: egyébként 5 éve tornázok rendszeresen. Találkoztam tavaly nyáron Rékával személyesen, és ő is megnyugtatott, hogy az izomtól van. Amikor kimondta, hogy közel 60kiló ő is, csak néztem, mert baromira nem úgy tűnik, csak az izom nehéz.
2009. jan. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

"A zsírsejtek izommá alakulnak"

A zsír soha nem alakul izommá!

2009. jan. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az előttem szólónak, én még ilyet nem olvastam a tankönyveimben...

Az aerob mozgás során a zsírraktárak csökkennek, és az izom növekszik.

Petranova

2009. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az izomtömeg nehezebb a zsírtömegnél vagy rossz az aerobik stílusa.
2009. jan. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a kilókra més vágasd le valamidet. amúgy ránézésre figyeld a valtozast
2009. jan. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!