Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal és mit...

Mit vigyek magammal és mit vegyek fel aerobikra?

Figyelt kérdés
Holnap megyek először :) Vigyek inni? Vagy törölközőt? Nem ott zuhanyozok, csak váltás cipőt vinnék, mert a férjem visz-hoz autóval.
2011. ápr. 10. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és az is érdekelne, hogy mennyi idővel előtte ehetek, mert utánna már nem fogok. Egyébként este 6-ra megyek.
2011. ápr. 10. 13:55
 2/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Vizet mindenképp vigyél magaddal, a törölköző is jól jön az izzadság letörlésére. Előtte 1-1,5-2 órával egyél, és utána is mindenképp kéne kajálni!

2011. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Neji ***** válasza:
a ruha:egy cipő lehetöleg teremcipő akkor egy kényelmes laza poló és egy kényelmes nadrág pl mackónadrág v szabadidő nadrág ilyesmi
2011. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, felpontoztam :)


Akkor ehetek utánna? az már későn lenne, nem? amugy is 5-6 körül vacsorázok, most fél 5-kor fogok, és akkor 6-tol aerobik. Ugy tudom 7-ig. És akkor már nem ennék.

2011. ápr. 11. 13:17
 5/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Aerobicon kimerül a szervezeted, a glikogén raktárak is kiürülnek. Fontos lenne fehérjét fogyasztanod (hús, tojás fehérje, túró), mivel ha nem elégíted ki a tápanyagszükségleted akkor az izom bontásából nyer energiát a tested!

2011. ápr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

tegnap voltam, fél 5-kor ettem, fél 7-től fél 8-ig tornáztunk, 8 után értem haza. Az már minden képpen késő az evéshez szerintem, nem is voltam éhes, csak szomjas.

2011. ápr. 12. 13:10
 7/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nekem 23:30kor van az utolsó étkezésem, nyugodtan ehetsz 8 után! Egyél zsírszegény túrót, az jó lesz!

2011. ápr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!