Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a csípő...

Hogyan tüntessem el a csípő feletti zsírréteget?

Figyelt kérdés
176cm 75kg 15 éves kicsit túlsúlyos vagyok. Ha lefogynék x kilót akkor az eltűnne vagy edzenem kellene rá? menyi az ideális testsúlyom? Rendszeresen edzek heti 3x birkózás.
2010. dec. 24. 13:12
 1/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés... Ahhoz, hogy lefogyj a birkózás megfelelő csak figyelj a kajádra. Esetleg eljársz egy kicsit kocogni is. A súlyod megfelelő
2010. dec. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ch szegény étrend, de valószínűbb, hogy nagyon szigorú szálkásítás nélkül sajna nem fog lemenni, tudom, mert én is küzdöttem vele elég keményen.
2010. dec. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit túlreagálhatod mivel optimális a testsúlyod a magasságodhoz, bár ha kevés izommal rendelkezel valóban lehet ledolgozandó zsir.


elöször is mindennek az alapja az étrend ha nem csinálsz mellette semmit is óriási változásokat tudsz elérni...


de a birkózással tegyük fel megvan a súlyzós erőtréning, valami aerob jellegű mozgást végezhetnél kinn ha nem túl zavaró a hideg heti 4 x 30-40 percet monoton vagy intervallumban fussál.

2010. dec. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm mindenkinek ,hogy válaszoltatok megfogadom a tanácsaitokat. és még 1 kérdés ha rostos tápanyagokat viszek be akkor gyorsul az anyagcserém és gyorsabban fogyok ill. szálkásodom? mik ezek a rostos táplálékok?
2010. dec. 24. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát a magas rosttartalmú ételek a gabonafélék barnarizs zab, zöldségek, egyes gyümölcsök "húsa". És segit az emésztésben, fokozza az anyagcserét , kiválasztást :D
2010. dec. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!