Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Aki szed scitec nutrition...

Aki szed scitec nutrition kreatint milyen véleménye van róla, bejött e neki mennyit hozott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
én a sima sciteces kreatin monohydrate-ot szedtem abból 600 gramm osat vettem azt hiszem valami 5700 ft .de én inkább a biotechtől venném az 1 kg osat ami csak 6500 ft de viszont 1 kg -os nem 600 gramm-os igy az 1 kg os joval továbbb is tart rááadásul ugyanaz a hatás mint a scitecesnél .na mindegy én szedtem a biotecheset is és a sciteceset is és minda kettőnek ugyanaz a hatása megvagyok vele nagyon elégedve szépet lehet tőle nőni és erösödni én kb 5 kg ot felszedtem a karom kb 2 cm nőt a kura végére ez kb 3 hónap és szerintem ha elöször szeded nagyon megfog dobni mert engem anno megdobott és repedtem mint ganaj.rávan irva hogy egy adag 5 gramm azaz egy pupos teáskanál azt beöntöd a shakerba és egykis cukrot is öntesz mellé mert igy jobban hasznosul .na és egy nap kb 5 adagokat iszol amit elosztasz pl reggel megiszod az első adagot és aztán délelött a másikat a 3 ikat ebédután a negyediket vacsora elött az utolsót pedig edzés után ezt kb 1 hétig nyomasd mert ez a feltöltési idöszak aztán már elég egy nap 3 adag lényeg hogy ne sajnáld az adagokat és mindig ugyanabban az idöben idd meg és egyél mellette rendesen és gyurjál keményen hidd el ha igy csinálod a hatáűs se marad el ha össszevisza fogod szedni és kihagyod az edzéseket akkor szart se fogsz érni vele.erőre nagyon megdob tömegbe is .
2010. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kössz a választ!
2010. dec. 22. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!