Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom mikor jön el a...

Honnan tudom mikor jön el a diéta ideje?

Figyelt kérdés

Ugyértem én már szeretnék diétázni , de nem tudom hogy mikor kezdhetem már el mert nem szeretném hogy vékony legyek diéta után mert nincs rajtam annyi izom akkor még ráér.


17 éves vagyok, 177-178 cm magas,85-86kg,comb63cm,vádli 38cm,bicepsz41cm,derék81cm,alkar34cm a hasam kockás de erek csak edzés alatt jönnek ki nyugalmi állapotban nem , a has kockás bár ha megfogom érzek rajta zsirt, és comb is fedett úgy ahogy a fenék is. 2.5 éve tömegelek eddig még nem diétáztam.


2010. dec. 21. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
még bőven ráérsz a diétával
2010. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendben akkor folytatom a tömegelést. És ha az étrend tojás,rizs,csirke,lazac,kiegészitők,zab -ból épül fel és nincs félreétkezés csökkenhet a testzsir ? És ha barnarizs eszek ha anyagilag megtudnám oldani lenne előnye a fehérrel szemben?A tömegnövelés 4-5-6 g/tskg legyen a szénhidrát ? fehérje mennyi ? 1-2-3g/tskg ?

Tudom hogy fura hogy ilyeneket kérdezek de eddig fogyasztottam a testépitő étkezés mellett mást is igy mindig megvolt a szénhidrát többlet igy nem féltem hogy kevés lenne tömegeléshez.

2010. dec. 21. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:

a testzsír csökkenhet mert tiszta kajánál több izom jön fel mint zsír(inkább a genetikai elitre jellemző)

A többi az jó amit írtál

2010. dec. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a barna rizs-fehér rizs dolog meg szerintem lényegtelen.Jobb a barna rizs de nem roppan össze a világ ha fehér rizst eszel.Szerintem ennek csak versenydiétában van lényege.Talán még ott sem
2010. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vitamint hagyjam a multi-prot ? vagy érdemes kipróbálni az animal pak vagy monster 100-at ?
2010. dec. 21. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
jó a multi pro
2010. dec. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Clem ***** válasza:

Diéta még ráér..kajádat tedd rendbe hogy "tiszta" legyen és akkor kicsit tisztulni is fogsz..!

Ha tömegnövelőt használtál akkor azt meg váltsd le tiszta fehérjére esetleg még az segíthet..!

2010. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!