Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit javasolnátok? Mit szedjek...

Mit javasolnátok? Mit szedjek hogy jobban nőjek?

Figyelt kérdés

19éves

180cm magas 71kg vagyok

2éve edzek,

felesleg egyáltalán nincsen mindenhol szálkás vagyok.

dymatize - mega gainer

ezt szedem


2010. dec. 20. 22:22
 1/9 Da puta madre ***** válasza:
Kaját szedjél.
2010. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A napi kajádhoz dobj hozzá egy fazék rizst.
2010. dec. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
egyél annyit mint a disznó... ennyi a megoldás. szerezni ráérsz 8 év mulva elkezdeni amikor leáll a hormon-termelésed. edzés utánra meg elég a mega gainer
2010. dec. 21. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
Keveset eszel... ez van. Amíg nem eszel megfelelően tök mindegy mit szedsz nem lesz eredménye
2010. dec. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hasonló testalkatú vagyok, mint te csak 21 évesen és én is gyarapodni szeretnék tovább -tovább. Régebben vettem ezeket a tömegnövelőket, olcsóbbat - drágábbat, de mint kiderült semmit sem érnek, ha nem eszek többet, mint amit eddig.


Önmagukban semmit sem érnek,, hidd el!!! Sőt ilyen "idősen" és testalkattal tök felesleges költeni ezekre.. sajnos én is belestem ebbe a hibába, de mára már rájöttem, hogy ezek nélkül is lehet fejlődni.



A lényeg, hogy próbálj abból többet enni, amivel meg tudsz birkózni. Tudom ez a legszarabb, legnehezebb része az egész testépítésnek vagy nevezzük akárhogy, de enélkül nem működik. Engem sokszor a hányinger kerülget, amikor próbálom begyömöszölni magamba a célul kitűzött kaja mennyiséget, és arról nem is beszélve, hogy napi több alkalommal is nagyvécéznem kell. Na de mindezek ellenére sikerült híznom.


Egy technika, ami nekem bevált és így híztam 2 hónap alatt 5 kilót étrendkiegészítő nélkül:


Próbálj este a legtöbbet enni. Mérd le vacsora előtt megad, hogy hány kiló vagy és utána egyél annyit, hogy a kajálás után egy kilóval többet mutasson a mérleg. Másnap reggel felkelsz és ismét leméred magad, ilyenkor valószínűleg eltűnik a vacsorálnál felszedet +1 kiló de egy idő után azt veszed észre, hogy megmarad. Ha eléred a 72 kilót legyen az a célod hogy napközben is tartsd meg ezt a testsúlyt, ez alá ne ess vissza, ennek függvényében egyél. Szóval a lényeg, hogy vacsora előtt is min 72 kg legyél és próbáld magad 73 kg -ig feltornázni a vacsorával. És így tovább.. 73-74,, 74 -75..


Nekem ezzel a "technikával" heti egy kilót sikerült felszednem 4 héten keresztül. Sajnos most megrekedtem 72 kg -nál, mert már nem bírok ennél többet enni egyenlőre, de legalább tartom a súlyom.


Biztosan lesznek olyan napjaid, mikor nem tudsz többet enni, ahhoz hogy estére többet mutasson a mérleg, de a lényeg, hogy próbáld megtartani a felszedett pluszt és fokozatosan növeld a kaja mennyiségét.

2010. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Da puta madre ***** válasza:
Ahhoz, hogy 2 mérés között, ilyen rövid idő alatt 1 kilót hízzál, jóval több, mint 1 kilót kell megenned. Hát, nem tudom. "Kicsit" soknak tűnik...
2010. dec. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nem zabpelyhet kell enni hozzá az biztos.. de egy kiadós vacsora meghozza az eredményt.
2010. dec. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Da puta madre ***** válasza:
Ja, hogy te erre gondolsz. Nekem pont az ellentéte jött be. Amíg mindent ettem, nem híztam, amióta figyelek rá, hogy mit eszek, és mikor azóta igen.
2010. dec. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nőni akarsz ahhoz 4 dolog nagyon fontos.

Az edzés minősége a hús a szénhidrát,a hús és a hús.

A porokat meg felejtsd el mert drága.

És ha nőni akarsz,akkor bizony zabálni kell és edzeni mint egy állat.

Aki szteroidokat szed az sem azért izmosodik meg mert elnyom pár mili hormont,hanem mert folyamatosan éhes tőle és zabáll egész nap,valamint több az energiiája tőle és hatékonyabban tud edzeni és ez még pluszba növeli az étvágyat.

Tehát a zabálás a titok kulcsa.

2010. dec. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!