Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mért lenne lehetetlen? A kézi...

Mért lenne lehetetlen? A kézi súlyzó és a rúd elég?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már, hogy irány az edző terem, mert otthon úgy sem sikerül. Ezért most itt vagyok, és a véleményeket kérném. Nem vagyok izom ember, nincs nagy karom, kockás hasam, stb. De az edzőterembe járni macerás lenne számomra, ilyen olyan okok miatt, de nem kifogásokat akarok keresni. Elvégeztem a 100 fekvőtámasz programot, és a 200 felülést (ha valaki ismeri esetleg). Utóbbival semmi probléma (megy a 400 felülés is), de előbbivel annál inkább. Pihenések (2-3perc) beiktatásával lenyomom a 100 fekvőt, de egy huzamban nem megy, csak maximum 46 jó esetben 50. Még rajta vagyok a dolgon, mert nem adom fel, de az lenne a fő kérdésem, hogy még is miféle segédeszközökre lenen szükségem, hogy ne tűnjek el a seprű nyél mögött? Persze nem akarok otthon kondi termet nyitni, csak tényleg a legszükségesebb eszközök érdekelnének, amik tényleg elengedhetetlenek lennének annak érdekében, hogy azért nézzek ki valahogy. Tényleg elég csak az egykezes súly, és egy fekve nyomó pad rúddal és a hozzátartozó súlyokkal? Vagy ez csak túlzás?
2010. dec. 18. 13:02
 1/2 Saten ‫҉ ***** válasza:

Rudak: 2db egykezes, 1db egyenes rúd... ha van pénzed illik még egy francia rúd is

Tárcsák: amennyi kell neked

Padok: scott, fekvenyomó pad

És mindenféle kép kéne még egy erőkeret is

És ez csak a minimum. Még jól jönne egy kombinált pad, egy mellezős gép, csigás "hátgép" (a fene se tudja mi a pontos neve) stb...

2010. dec. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért fasza, hogy te válaszoltad meg magadnak a kérdésed...


Mmint, hogy lehetetlen-e sufni módszerekkel jó eredményt elérni... :D


Amúgy az a baj, h a motivációd is kevesebb, ha nincs ott a terem.

2010. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!