Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szteroid. Hallott valaki róla...

Szteroid. Hallott valaki róla valamit?

Figyelt kérdés
Láttam egy videót a tv-ben, talán már egy éve is van. Bemutattak egy szteroidot, aminek hihetetlen hatása volt. Beadták egy egérnek,(nem tudom mennyi ideig) és az egér izmai izomcsoportonként látszódtak, a szőrén keresztül. mondta az okoska, hogy mellékhatása az, hogy a bőrt zöldre színezi. Ha megborotválná az egeret, az is zöld lenne. lehet tudni erről valamit? És mielőtt valakinek eszébe jutna nem szedni akarom, sem ezt, sem más milyet.Csak érdekes volt.
2010. dec. 17. 10:44
 1/8 anonim válasza:
Hulk :)
2010. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, hasonlították is hozzá a filmben.
2010. dec. 17. 11:08
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a durva az egészben, hogy ugye az egérrel nem csináltattak semmi + melót, nem gyúrt, mégis olyan izmai lettek....
2010. dec. 17. 11:10
 4/8 Saten ‫҉ ***** válasza:
Ez hülyeség... a synthol hasonló de az nem izom hanem ilyen olajos kula. De gondolj már bele! Mi a fenétől nőne meg az izom két perc alatt? Felemészti a hajad vagy mi
2010. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem sythol volt, ez rendes szteroid volt. Meg attól nem is leszel zöld. És nem két perc alatt, írtam, hogy nem tudom mennyi ideig (1hétig, vagy egy évig) adták az egérnek, de látványosan megnőtt. 2-szer akkora volt, mint a többi egér, aki nem kapta.
2010. dec. 17. 16:30
 6/8 Clem ***** válasza:

Szerintem te a myostatin génnel kezelt egerekre gondolsz...:

[link]

2010. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ez volt!!

Az biztos, hogy ez érdekes...


Köszönöm a válaszokat!

2010. dec. 17. 19:39
 8/8 anonim ***** válasza:

myostatin még a jövő cucca mindenesetre ha elkészül a myostatin blokkoló gyógyszer akkor sokkal erősebbek és izmosabbak lehetünk még edzés nélkül is.

A myostatin egyébként egy izomnövekedést blokkoló gén neve.

2010. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!