Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 14 évesen el lehet kezdeni a...

14 évesen el lehet kezdeni a Jazzbalettet?

Figyelt kérdés
mármint hogy ahoz kell hajlékonyság is az meg nekem hát.. szóval nem késő ez már egy kicsit?
2010. dec. 16. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Egy kicsit késő, de ha elég időt fordítasz rá akkor behozhatod a lemaradást :) Pl.: ha minden nap eleget nyújtasz akár 1,5-2 hónap alatt spárgázni is tudsz.
2010. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen szokták általában kezdeni, gyerekkorban inkább klasszikus balettel szoktak alapozni.
2010. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nincs jazz balett...jazz tánc van vagy balett

(a jazz tánc balettszerű...de nem balett)

Egyébként nem késő...csak sokat kell nyújtanod akkor,ha nem vagy hajlékony.Egyébként táncoltál már valaha,valamit életedben?(Csakmert,nagyon nehéz,de szerintem tök jó:D)

2010. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen...őőő 6 éves koromig balettoztam de abból semmi nem maradt meg, meg most hagytam abba a hip-hop-ot de az meg szerintem nem számít semmit! DE ha é úgy akarok menni hogy már tudok spárgázni akkor milyen nyújtó gyakorletokat csináljak?Ja és köszi a válaszokat!
2010. dec. 17. 15:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!