Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az izom stimulálónál mit...

Az izom stimulálónál mit jelent a 100Hz?

Figyelt kérdés

Láttam az újságba 1 izom stimulálót, és érdekelne hogy ez az érték mit jelent 2-100Hz?

És ez az érték milyen kategóriába teszi a gépet jó közepes szar!?

És amúgy ez nem fáj ahogy dolgozik vagy milyen érzés?


2010. dec. 13. 14:32
 1/4 anonim válasza:

Ez a gép működési frekvenciája. Azt mutatja, hogy 1 másodperc alatt hány elektromos impulzust küld beléd, amitől összerándulnak az izmaid, szal 2HZnél fél másodpercenként, 100Hznél 100x 1 másodperc alatt. Ennek az értéknek semmi köze a minőségéhez, bár 10-20 Hz fölött már nem lesz idejük az izmoknak ellazulni 2 impulzus között és görcsbe rándul.

Érzésre olyan mintha kis tűkkel szurkálnának, egy kicsit idegesítő de nem vészes, TVzés/kockulás alatt hamar el lehet felejteni.

Egy jó tanács... lehetőleg mellkason/nyakon/vállon/bármilyen fontos szerv közelében kerüld a használatát. Végtagokra jó. Valamint tanuld meg minél hamarabb letépni magadról ha vmi gond lenne, mégis csak elektromos áramról van szó.

2010. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Saten ‫҉ ***** válasza:
Én nem hiszek az ilyen elektromos hereveregetőkben... azon a pénzen inkább kondibérletet vennél
2010. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem akarok ilyet venni csak kíváncsi voltam hogy mit is jelent, meg hogy milyen érzés!

Köszi a válaszokat

2010. dec. 13. 15:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az elektromos impulzus váltakozása lehet. De én nem vennék ilyet, mert mind kamu.
2010. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!