Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ettől még izmosodhatok?...

Ettől még izmosodhatok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Konditermi sulyzos edzésről van szó.Nem vagyok valami erős nem tudok nagy sulyokkal dolgozni,de ugy érzem amit magambol kitudok dolgozni azt kidolgozom és mindig rendesen lefáradok.De máma azt mondta nekem az egyik barátom aki ugyanannye ideje edz mint én és ugyanannyi idős,de nagyobb sulyokkal edz,hogy ha ilyen kis sulyokkal edzek amikkel soha nem fogok izmosodni,de sajnos nagyobakkal nem megy. Igaz ez hogy igy nem tudok fejlődni?
2010. dec. 12. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha máma azt mondta, akkor biztosan így van, ő is olyan tanult lehet, mint te.


Egyébként logikusan gondolkozz, az izmod azért fejlődik, mert stimulálod, ha teljes izomfáradásig edzel, fejlődni fogsz, és idővel menni fog nagyobb súlyokkal is.

2010. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoktad növelni a súlyt, amikor már könnyebben megy az előzővel?
2010. dec. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze de általába ugy van hogy maxon kezdek és csak lejjebb megyek.
2010. dec. 12. 20:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne maxon kezd és úgy csökkents nő a sérülés veszélye és kisebb az izom stimulációs hatása is. Alkalmazz fél piramis módszer, ha nagyon zavar hogy "gyenge" vagy és kis súlyokkal tudsz edzeni próbálj 5x5 módon edzeni megfelelő bemelegités után, de amúgy minden embernek mások a genetikai adottságai én már 4 éve járok és 110kg-ba nyomogatok 4x6-at , de nem ritkán látok olyat hogy vézna gyerekek pár hónap edzés után akkora súlyokkal dolgoznak mint én :D
2010. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

Ha jól kajálsz, pihensz, több erőd lesz. Hajrá :)

2010. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!