Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy a Sustanono...

Érdekelne hogy a Sustanono vagy a Deca Durabolin a jobb, illetve h a sustanonról tudom hogy begyullad, de a deca is gyullad?

Figyelt kérdés
Miért gyullad be az injekció helye, a Deca is gyullad v az nem?
2010. dec. 10. 20:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak érdeklődnék ezekről, mert szakirodalmat nemtaláltam.a kérdező voltam.
2010. dec. 10. 20:37
 2/15 anonim ***** válasza:

1. nem lehet őket összehasonlítani mert máshogy hatnak

2. minden olajban oldott szer gyulladhat

3. mert olajban oldottak(vagy mert nem steril a tű,mert nem tiszta a szer,szarul adják be vagy mert hajlamos vagy rá)

2010. dec. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne haragudj de kicsit értelmetlen kérdés. egy decát nem lehet összehasonlítani a sustanonnal. dekát senki sem nyom magába, csak tesztoszteronnal. a sustanonban pedig van tesztoszteron (azt hiszem 3 féle) és deka. a kettő együtt, na az jó lehet :)
2010. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy egyik sem jó ötlet! ám 30 mg propionate,60mg phenyl propionate és 60 mg isocaproate, 100mg testosterone decanoate! ez a sustanon összetétele, mellékhatásaival tisztában vagyok! nem használni akarom ezeket a szereket hanem mint mondtam infókat gyűjtani olyanokat amiket eddig nem tudok!
2010. dec. 10. 21:13
 5/15 anonim ***** válasza:
igazából kis hazánkban lényegtelen hogy milyen infókat gyűjtesz erről a 2 cuccosról mert egyikből sincs elégséges minőségű
2010. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok vele hogy rengeteg a hamisítvány és a minősége össze sem hasonlítható azzal amit pl mexicoban árulnak a patikában
2010. dec. 10. 21:21
 7/15 anonim ***** válasza:
félreértettél.Decabol nem rengeteg a hamisítvány hanem nincs eredeti.
2010. dec. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
igazad lehet, de mégis van benne hatóanyag mert ismerőseimnek használt. VAgy ami megfordult bennem h esetleg más hatóanyag tartalma van. És sustanonból van eredeti, és hogyan kell elképzelni ezt a begyulladást, mennyire veszélyes?
2010. dec. 10. 21:30
 9/15 anonim ***** válasza:

a sima gyulladás semennyire sem veszélyes csak fáj mint a g*ci.A komolyabb gyulladás már dúrvább lehet.

Szusztába általában enantat-ot szoktak tenni vagy valami még olcsóbb szart.Decaba meg bármit.Felhígítják olajjal stb.Könnyen észre lehet venni ha a deca hamis mert olyankor túl gyorsan hat.A szuszta helyett meg omnát használ akinek van esze mert:

már ugyan azok a hatóanyagok vannak benne és kevesebb a kamu

2010. dec. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és mennyivel erősebb az omnaden? mennyivel drágáb mert ugye az sem mindegy? és ez nem gyullad be?
2010. dec. 10. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!