Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most pihenjek vagy ne?

Most pihenjek vagy ne?

Figyelt kérdés
Tegnap tornáztam, és eléggé izomlázam lett.Ilyenkor mindig pihenek, mert nem tudok megmozdulni.Viszont azt hallottam, hogy az izomláz elmúlását segíti, ha rádolgozok, meg szeretnék ma is tornázni, de nagyon fáj.Hagyjak ki 1-2 edzést, amíg el nem múlik, vagy inkább erőltessem meg magam, hogy elmúljon?
2010. dec. 10. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem dolgozz rá mert az mégjobban erősíti azt a részt
2010. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Saten ‫҉ ***** válasza:
Feltételezem szupersunciknak a dvd-re tornázgatsz szóval ne pihenj. Mivel nem túl intenzívek ezek a dvd-k elég heti egy pihi.
2010. dec. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szupersuncik..xDAmúgy 14/L vagyok és nem szeretnék izmot növelni, csak egy kicsit fitt lenni, amúgy tegnap felüléseket csináltam, aztán ilyen flat abs dvd-t, meg guggolást súllyal, meg combra és fenékre gyakorlatokat.
2010. dec. 10. 18:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóis az. Kicsit rámozoghatsz, de elég a tegnapi terhelés 20-30 százaléka. pl ne súllyal guggolj.
2010. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Clem ***** válasza:

Mivel az izomláz egy gyulladás féle...ezért azt hagyni kell regenerálódni..tehát NE EDZ RÁ!!!


Várd meg még elmúlik..1-2 nap és akkor megint mehet a torna...pár hét múlva már nem valószínű hogy lesz izomlázad tőle és akár naponta is csinálhatod..de akkor is legyen néha pihenő napod!

2010. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!