Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Csak hastájékon van feleslegem...

Csak hastájékon van feleslegem, hogyan feszesítsek?

Figyelt kérdés
A sztori a következő: hónapok óta felülésezek, mert hastájékon volt fölöslegem. Haspréseknél szoktam nézni, ha megfeszül, nagyon kemény, viszont rendes tartásnál löttyedt! Akkor az még háj? Vagy bőr, vagy mi?? És ezt hogy tüntessem el, mert alapból vékony vagyok, csak ezen a helyen gázos. Légyszi segítsetek, mert megőrít! Ezt itthon is el tudom tüntetni, vagy járjak inkább konditerembe, ahol gépek vannak segítségemre?
2010. dec. 9. 08:58
 1/9 A kérdező kommentje:
huszon x Lány vagyok!
2010. dec. 9. 09:00
 2/9 anonim válasza:
90%

Ha ülsz akkor a bőr is fog ráncosodni. Nem feltétlen lesz márvány lap a hasad ha ülsz. ;)

Se állva se fekve nem látszik ha lenne felesleged ;)

Viszont a rendszeres edzést ne hagyd abba, mert vissza megy a hasadra. A konditerem sztm már sok lenne. 1 csaj legyen nőies mintsem izmos. :$ A pasik úgyse szeretik ha a csaj izmosabb mint a párja :D

2010. dec. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:D Mondjuk nála izmosabb tuti nem leszek :S Napi 2 órát edz teremben, csak olyan idióta, nekem nem segít, mert azt mondja,hogy azt nem bírná elviselni, ha izmos testem lenne, mert akkor nem lenne mit fognia.
2010. dec. 9. 09:58
 4/9 anonim válasza:
Ha rá nem hallgatsz, (hogy jo vagy ugy ahogy vagy) akkor senki se fog tudni meg győzni. :D DE ISMÉTLEM!! ne hagyd ki a napi edzést... ;) se több se kevesebb ;)
2010. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ok, ok, ok, a napi edzést tuti nem hagyom ki! Köszike, pussz
2010. dec. 9. 11:18
 6/9 Saten ‫҉ ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, a hasazást hagyd a retekbe. Menj el futni és diétázz.
2010. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A felülés és hasprés nem fogyaszt. Fogyáshoz el kell érni egy bizonyos pulzustartományt. Ennek kb. 120 - 140 között kell lennie. És természetesen 15 - 20 perces edzés nem elég. Kb. 30 perc után kezdi a szervezet égetni a zsirt, mivel egy ideig a meglévő energiát használja fel és csak utána nyúl az elraktározott energiához.
2010. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Miért kell tudatlanul beleböfögni a témába ?

Mert hallottál valami hülyeséget és azt hiszed az igaz is ?!

Akkora baromságot sikerült leírni, hogy oltári.


A zsír% -odat elsősorban diétával, másodsorban edzéssel tudod eltüntetni. Olyan edzést kell választanod, ami a legösszetettebb mozgásokból áll és az izmaidnak szokatlan terhelést jelent.

Ez lehet súlyzózás, cross training, vagy bootcamp jellegű edzések.

Az edzéssel a kalória égetési kapacításodat tudod jelentősen megnövelni, ami hosszútávú folyamat.

Edzés közben nem ég zsír és pláne nem az edzett izom környékén.

Túl sok hasazástól vastagodhat a derék, mivel a hasizom elsődlegesen stabilizáló, tartó izom. A törzs mozgatása (felülés, lábemelés) számára szokatlan terhelés, ezért növekedéssel kompenzálja azt. Így vastagabb lesz a derekad, ami nem esztétikus.

A tónusos hasizom érdekében hetente 1 x dolgozz rá 3 gyakorlattal.

(egyenes hasizom alsó/felső, ferde hasizmok)

2010. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na oké köszi Srácok, ebből nekem 1-2 dolog magas,de majd elmegyek edzőterembe inkább!
2010. dec. 9. 17:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!