Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elmagyaráznátok, hogy megértsem?

Elmagyaráznátok, hogy megértsem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napon belül megérkezik a szobabiciklim.Szeretnék combból,illetve hasból fogyni.Rengeteg olyan hozzászólást találtam itt is,amibe az áll,hogy erős lábunk lesz tőle és nem fogyaszt,hanem a hájat megkeményíti.Ettől összezavarodtam...

Most akkor hogy is van ez?

Előrendelve van a bicikli,szóval le tudom mondani,ha tényleg igy van.

Előre is köszönöm:)


2010. dec. 8. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Na ezen most felröhögtem:D!
2010. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
fogysz is de izmosodsz is a combodbol egyaránt, ezzel nincs semmi baj :D
2010. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megkeményíti a hájat... no comment. Biológia, alapszintű ismeretek, pls.
2010. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Saten ‫҉ ***** válasza:

Simán megkeményíti! Főleg ha macskát (igen macskát) összeturmixolsz egy kis nyers tojással. Itt olvashatsz róla kicsit többet: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

Na jó viccet félretéve: mi a retektől keményedne meg a hájad? Igen fogsz egy kicsit mindenképp izmosodni (u.n. kezdő hatás miatt) de elsősorban az étrended dönti majd el, hogy mi fog történni. Ha többet eszel mint amennyit felhasznál a szervezeted akkor hízni ergo izmosodni fogsz. Ha kevesebbet mint amennyit felhasználna a szervezeted akkor fogyni fogsz... ugye nem is volt olyan nehéz. Amúgy ajánlom vegyél elő egy bioszkönyvet és most ne csak a nemi szervek működéseit olvasd el. Lehet az az érdekesebb de ez már tényleg durva volt.

2010. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A hájat és a zsirt a hideg,na az keményiti meg....Legalábbis én igy vettem észre disznóvágáskór...
2010. dec. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a combizmodat fogja esetleg megkeményíteni,a hájadat nem.fogyasztani pedig igenis fogyaszt,mert kardió edzésnek felel meg,persze a fogyás is csak úgy lesz eredményes,ha az edzések mellett nem vágsz be esténként egy libazsíros tortát 4 üveg sörrel közvetlenül lefekvés előtt.
2010. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!