Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha veszek új bowden-t, mondjuk...

Ha veszek új bowden-t, mondjuk első váltóhoz (mert jelenleg csak ahhoz kell), akkor azt hogyan kell befűzni? Ha valami rövid leírást adtok képekkel is jó, de mégjobb lenne, ha elmagyaráznátok lépésről lépésre.

Figyelt kérdés

Mondjuk azt is leírhatjátok, hogy fék meg hátsó váltónál is hogy kell kicserélni, az is érdekel.

Ja! A váltókar: Shimano ST-EF50 , váltó: Shimano TZ20


2009. aug. 27. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ez elég bonyolult, vagyis a bowden kicserélés nem az, de ha már befűzted tuti állítgatni kell a váltón is hogy tökéletes legyen, az viszont nem egyszerű, mert mindenféle hülye kis csavarokat kell elcsavargatni és ne mindegy hogy hányat csavarsz meg stb...szerintem bízd olyanra aki ért hozzá
2009. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a stef 50esen lehet állítani a fékváltókarnál is elég látványos hogy merre mozdul el a váltó nem emléxem pontosan de én asszem úgy csináltam hogy befűztem a bowdent ugy hogy kettesbe tökéletes legyen és utánna állítgattam fönt ha van egy kis műszaki érzéked sztem rájössz magadtól könnyen hogy mi mit csinál de ha nem vagy biztos benne hogy menni fog akkor tényleg bízd szakira
2009. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ja és vegyél jagwire bowden szettet mert nagyon megéri az árát(drágább mint az átlag) de a bowden elvágásánál vigyázz!

én úgy szoktam hogy ahol el akarom vágni ott rátekerek egy kis szigszalagot és így vágás után nem fog kifodrozódni a bowdenvéged

2009. aug. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!