Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egyik edzésen majdnem összeest...

Egyik edzésen majdnem összeestem, pedig nem is volt olyan kemény. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Kenus vagyok, 18 éves sok éve aktívan sportolok és soha nem volt semmi bajom, jól bírom az edzéseket, de legutóbb edzés közbe eléggé szédültem, még haza menés közbe is kicsit. Orvoshoz kellene mennem vagy ez természetes? nincs semmi szívproblémám, már rengeteg vizsgálat igazolta, hogy egészséges vagyok. Ne törődjek vele?
2010. nov. 30. 23:46
 1/5 anonim válasza:
100%
De, törődj vele! Lehet, hogy nincs semmi baj, de azért abba tuti nem halsz bele, hogy megkérdezel egy orvost is. Mondjuk én nem vagyok nagy sportoló, csak futok, de remélem számít a véleményem és beszélsz erről legalább az edződdel.
2010. dec. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ettél eleget és leesett a vércukrod.Előfordul
2010. dec. 1. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
velem is előfordult, egyetlen egyszer. Az utolsónak igaza lehet, aznap nagyon keveset ettem.
2010. dec. 1. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nostro the overlord ***** válasza:
Ismét haxor véleményét osztom.
2010. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vércukor, ez szinte tuti. Legyen nálad mindig szőlőcukor, és, ha érzed, h valami nem ok, akkor egyél pár szemet, gyorsan helyre fog dobni.
2010. dec. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!